Wolicie cienie matowe czy blyszczace na oku?

  • 2019-08-08, o 10:37
  • 37
  • 6 886
  • 24
  • 31

Wolicie cienie matowe czy blyszczace na oku?

Wolicie cienie matowe czy blyszczace na oku?

Re: Wolicie cienie matowe czy blyszczace na oku?

Cienie matowe moim zdaniem są dużo bardzej atrakcyjne. Dodają elegancji i bez przesadyzmu ozdabiają oko. Jest to jednak moje zdanie. Ile osób tyle opinii. Pozdrawiam.

Re: Wolicie cienie matowe czy blyszczace na oku?

Matowe, ale często dodaję trochę blasku na oku

Re: Wolicie cienie matowe czy blyszczace na oku?

Jedne i drugie w zależności od tego na co mam ochotę. Efektownie wyglądają połączenia matów i połysku. 

Re: Wolicie cienie matowe czy blyszczace na oku?

uwielbiam polączenie, jeśli maty u siebie to w ciemnych makijażach, ale przyznam się, że gdy nie jestem zadowolona z makijażu to często rzucam blyszczący cień i on wszystko ratuje

Re: Wolicie cienie matowe czy blyszczace na oku?

Błyszczące! Jestem totalna sroka :)
K.K.

Re: Wolicie cienie matowe czy blyszczace na oku?

Matowe na całą powiekę, a punktowo błysk np. w kącikach i na łuku brwiowym.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wolicie cienie matowe czy blyszczace na oku?

lubie jak mi się coś w wewnętrznych koncikach świeci :p  czasem większość mam w macie, ale żeby troche ożywić makijaż dodaję coś na środeczku :D

Re: Wolicie cienie matowe czy blyszczace na oku?

Raczej matowe. Zdecydowanie na codzień wolę wyglądać naturalniej. Błyszczących używam przy wieczorowych kreacjach.

Re: Wolicie cienie matowe czy blyszczace na oku?

Ja na codzień używam prawie samych matów, ale na sam środek powieki używam błyszczącego cienia. Czasem też nakładam na ruchomą powiekę satynowy cień, a w załamaniu maty. Generalnie na codzień lubię neutralne brązy i beże. Natomiast jak idę na jakieś wesele czy inną imprezę zwykle uzywam czegos mocniej błyszczącego, ale też tylko na ruchomą powiekę. Najbardziej lubię miedzie i takie ,,stare złoto'', dodaję do cienia trochę utrwalacza z Pierre Rene i nakładam na mokto- pieknie się wtedy błyszczą.

Re: Wolicie cienie matowe czy blyszczace na oku?

głównie matowych używam, błyszczące tylko w wewnętrznym kąciku

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: