MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

  • 2015-12-25, o 10:59
  • 69
  • 27 004
  • 43
  • 52

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

Floslek ma super balsamy, polecam!

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

Eveline. Mają duuuzo fajnych balsamow, testowalam juz kilka- obecnie Mikrobiom w niebieskiej butelce. Polecam! Jak zwykle sklad jest bardzo zachecajacy, do tego lekka przyjemna konsystencja, neutralny zapach. Balsamu nie czuc na skorze w ciagu dnia, tzn. nie klei sie itp. Ale skora jest nawilzona, zmiekczona.

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

Z Uriage 

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

NIvea

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

NovaClear Atopis Ultra Body Moisturizer - jak dla mnie najlepszy balsam ever, szczególnie w porze jesienno-zimowej , kiedy moja skóra jest wyjatkowo sucha. Balsam ten intensywnie nawilża, nawadnia i natłuszcza wysuszoną oraz podrażnioną skórę. Stosuję go codziennie, ponieważ posiada bardzo delikatną formułę, która nie zawiera drażniących substancji chemicznych. Produkt intensywnie nawilża, nawadnia i natłuszcza wysuszoną oraz podrażnioną skórę, a przy tym szybko się wchłania

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

 Moim ukochanym balsamem jest  odżywczy kokos Vegan Friendly Bielend. Mam już któreś z kolei opakowanie i cały czas sprawdza się fenomenalnie. Nie mam już problemu z przesyszającą się skórą na ciele.

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

a możesz podpowiedzieć co on dokładnie ma w składzie? zainteresowałaś mnie niem :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

Aktualnie używam produktu Esthederm ujędrniającego i intensywnie nawilżającego mleczka do ciała. O ile nie mam jeszcze opinii, co do kwestii ujędrniania, to nawilża cudownie i na długo (a mam skórę suchą). 

Re: MOCNO NAWILŻAJĄCY BALSAM

Jak dotąd najlepiej na mojej suchej skórze sprawdza się balsam z Evre /czerwony/ oraz z Eveline ze śluzem ślimaka. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: