Kosmetyki naturalne - kwas hialuronowy

  • 2011-10-26, o 12:51
  • 70
  • 29 249
  • 34
  • 39

To ma sens

Re: Kosmetyki naturalne - kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest w wielu kosmetykach. Jednak najczęściej wykorzystuje się go w gabinetach medycyny estetycznej typu odmładzanie. Dlatego też kwas hialuronowy wstrzykuje się w głąb naskórka w postaci krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu do skóry wypełnia zmarszczkę i ją spłyca. Polecam gabinet Dream-Med w Łodzi, który zajmuje się profesjonalnie wyglądem kobiet :)

 

Re: Kosmetyki naturalne - kwas hialuronowy

Ostatnio zakupiłam jakies serum z kwasem, zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Niestety nie

Re: Kosmetyki naturalne - kwas hialuronowy

nie stosowałam nigdy

Re: Kosmetyki naturalne - kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy genialnie nawilża skórę twarzy i szyji, ale kwasem mam też delikatnie powiększoną górną wargę. Generalnie lepiej dbać o kondycję skóry twarzy, żeby za szybko nie robiła się sucha i ze zmarszczkami. Wszystko zalezy od wieku w jakim jesteście dziewczyny dlatego polecam znalezienie sprawdzonego gabinetu medycyny estetycznej na zaś. Konsultować się można w każdym wieku ;) Ja akurat korzystam z usług lek. med. Marzena Majcherczyk i wyglądam o wiele lepiej od koleżanek, które nie przejmują się na razie upływem czasu. Ale ja mam 36 lat niestety, więc najwyższy czas przyszedł na mnie. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kosmetyki naturalne - kwas hialuronowy

Do gabinetu medycyny estetycznej można jak najbardziej udać się nawet w wieku 20 lat. Lepiej zapobiegać póki można niż leczyć. ;) Ja poszłam sobie wstrzyknąć kwas hialuronowy w usta w Katowicach w Laboca Clinic i jestem mega zaskoczona takk dobrym efektem! :D

Re: Kosmetyki naturalne - kwas hialuronowy

nie stosuję:) wolę olejki do twarzy jesli chodzi o nawilzanie, super sie sprawdza mineralny z annabelle stay calm

Re: Kosmetyki naturalne - kwas hialuronowy

olejki w moim przypadku zapychają pory, mam tendencję do dużych porów niestety. Zwłaszcza latem to duży problem.

moje doświadczenie z kwasem

Z własnego doświadczenia mogę gorąco polecić kosmetyki z kwasem hialuronowym od restylane. Sama poddałam się zabiegowi i muszę powiedzieć, że efekt końcowy wypadł bardzo naturalnie i jestem zadowolona. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: