Co lubicie robic poza praca/szkoła?

  • 2016-02-09, o 06:35
  • 40
  • 7 036
  • 30
  • 28

Re: Co lubicie robic poza praca/szkoła?

Słuchać muzyki, pisać prozę i wiersze, spacerować w śniegu - to w zimie, rozśmieszać innych. Gotować, robić zakupy zwłąszcza kosmetyczne i jedzeniowe. Pić herbatę i kawę. 

2016-02-09 18:44:46 autor perla

ooo to ciekawe z tymi wierszami:)

Re: Co lubicie robic poza praca/szkoła?

Ćwiczyć, słuchać muzyki, czytać książki, spotykać się ze znajomymi itp 

Re: Co lubicie robic poza praca/szkoła?

czytać książki, spotykać się ze znajomymi, podróżować :)

Czytam

Re: Co lubicie robic poza praca/szkoła?

Oglądać filmy, uprawiać sport, chodzić na zakupy, czytać, spotykać sie ze znajomymi 

Re: Co lubicie robic poza praca/szkoła?

Uwielbiam grać na gitarze! Zaczęło się od słuchania ulubionej muzyki, ale szybko poczułam,że sama chcę to robić. Jeśli dodatkowo trafisz na nauczyciela, który również kocha muzykę to moża się totalnie wkręcić. Gdybyście szukali odpowiedniej szkoły z czystym sumieniem mogę polecić USUNIĘTO REKLAMĘ(h)

Re: Co lubicie robic poza praca/szkoła?

Sama również lubię muzykę. Od jakiegoś czasu uczę się gry na pianinie. Wiadomo, że najłatwiej nauczyć się jak jest się młodą osobą ale staram sie iść do przodu :) Jeśli chcielibyście kupić odpowiedni instrument, polecam zerknać sobie tutaj -  usunięto reklamę- jest to spory sklep muzyczny, w którym kupowałam swoje pianino cyfrowe. 

 

Najtrudniejsze były początki i już zastanawiałam sie czy nie porzucić gry, jednak potem postanowiłam dalej kontynuować i idzie mi coraz lepiej! 

Re: Co lubicie robic poza praca/szkoła?

Lubię piec ciasta, fotografować (szczególnie ptaki, fotografia macro), bawić się z moją psinką :)

Re: Co lubicie robic poza praca/szkoła?

Czytac ksiazki i ogladac filmy oraz seriale, czasem cos narysuje i gotuje

wiadomo że rower :) rower jest najlepszy :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: