Opalanie ;)

  • 2011-06-06, o 00:07
  • 69
  • 26 932
  • 37
  • 52

Nie opalania się

Re: Opalanie ;)

Nie lubię się opalać, unikam słońca jak tylko mogę

Re: Opalanie ;)

bardzo lubię 

Re: Opalanie ;)

uwielbiam :)

Re: Opalanie ;)

 

A mogłybyście mi napisać jaki kosmetyk stosujecie do opalania? Już wiosna i mam nadzieje, że za 2-3 tygodnie będzie na tyle ciepło i słonecznie, że będę mogła zacząć się opalać i korzystać z tego, że mieszkam kilkadziesiąt metrów od morza. Może powiecie, że taka temperatura w kwietniu nie jest możliwa, ale pamiętam jak jeszcze dwa lata temu wylegiwałam się na plaży w drugiej połowie kwietnia. Moja skóra ostatnimi czasy niezbyt dobrze reaguje na słońce i odnoszę wrażenie, że jest coraz bardziej przesuszona po opalaniu, a opalenizna nie jest już tak ładna jak kilka lat temu. Do tej pory opalałam się bez żadnych kosmetyków i być może to jest tego przyczyną. W tym roku chcę to zmienić i zacząć stosować kosmetyki, które ochronią moją skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Koleżanka poleciła mi ten olejek http://www.lirene.pl/kosmetyki/sun/karotenowy-olejek-do-opalania-spf-6 , który stosowała w tamtym roku i według niej bardzo dobrze działał. A Wy jakie macie zdanie na temat tego olejku?

 

Re: Opalanie ;)

Ja za opalaniem nie przepadam ale czasem lubię wystawić nogi żeby mi je lekko opaliło ale zazwyczaj i tak używam jakiegoś kosmetyku.. kupiłam wczoraj Bielende i wypróbuję przy najbliższej okazji :)
2015-07-10 22:48:49 autor KamiluŚkaa

tez zawsze na sezon letni mam ich serie Bikini, teraz nawet maja kremy z filtrami do twarzy to stosuję całe lato nawet pod podkład

Re: Opalanie ;)

20 min bez kremu potem wysoki filtr, do twarzy coś specjalnie na przebarwienia - np anti spot 50+

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Opalanie ;)

lubie mieć ładną opaleniznę ale nie opalam się bo szkoda mi skóry. Wolę jakieś takie kremy brązujące itp. teraz mam fazę na multifunkcjonalny krem korygujący do ciała z eveline :) on działa trochę na zasadzie kremów cc. jest mega :)

Re: Opalanie ;)

Bardzo lubię wygrzać się na słoneczku, ale mam niewiele okazji. czasem korzystam z solarium ale to niezdrowe. Wobec tego probuję się przestawić na balsamy samoopalające :)

Re: Opalanie ;)

Ja akurat jestem bardzo za opalaniem, ale oczywiście z rozsądkiem wszystko :) Do sezonu w Polsce jeszcze sporo, ale już za połową więc zleci :) Mam tą przyjemność że w lutym lecimy do Egiptu więc troche słońca złapię :) Osobiscie polecam te kremy usunięto reklamę większość z nich stosowałam, a mam dość wrażliwą skórę...

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: