Idealny bronzer dla początkujących ?

  • 2015-04-06, o 20:59
  • 90
  • 41 912
  • 52
  • 63

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Ja zaczynałam z w7 - honolulu i nie zrobiłam sobie krzywdy :)

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Ja polecam bronzer z I Heart Make up. Stosunek ceny do jakości mega super :)
K.K.

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

ja zaczęłam z makeup revolution ultra bronze

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

bronzery z makeup revolution

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Ja lubię honolulu

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Mój pierwszy bronzer był marki Sensique. i miał lekko opalony, neutralny odcień. Trzeba było naprawdę siępostarać, żeby z nim przesadzić.

Blodka

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Ja uwielbiam bronzer marki BareMinerals, jest bardzo delikatny i nie za ciemny dlatego idealny dla jasnej skóry jaką ja akurat mam. Również fajny jest bronzer firmy Benefit (nieco droższe niestety), wydaje mi się ze jest to taki klasyk i fajnie się rozprowadza. Ogólnie bym rekomendowała bronzery sypkie dla poczatkujących a nie w sztyfcie lub płynne. Są moim zdaniem łatwiejsze do stosowania i nie takie intensywne.

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Myślę, że jeśli ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z bronzerem, konturowaniem itp. to nie ma co się rzucać na jakieś drogie produkty, tylko lepiej kupic cos z nizszej polki cenowej i sprawdzic jak nam sie to sprawuje. Ja akurat mam dwie lewe rece do makijazu... a ze bronzer modny to kupilam- glow and go z eveline, bo calkiem tani. I w sumie to polecam, bo jest delikatny, ani razu nie zdaarzylo mi sie zrobic nim sobie krzywdy na twarzy :D troche uzywam na kosci policzkowe i troche na cala twarz, zeby dodac jej takiego efektu opalonej skory.

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Ja polecam Bahama mama z the balm. Mój pierwszy bronzer i póki co najlepszy. Zdradzalam go z innymi ale zawsze wracam z podkulonym ogonem :)
K.K.

Re: Idealny bronzer dla początkujących ?

Hej :) Chciałabym się dowiedzieć jakich bronzerów używacie ? Sama chciałabym zacząc konturować twarz, ale nie wiem jak się do tego dobrać. Mam dość jasną karnację jaki bronzer polecacie żebym nie zrobiła sobie nim krzywdy :) 

2015-04-06 20:59:06 autor natka786

Ja zawsze zamawiam ten https://www.i-apteka.pl/product-pol-59712-Naturalny-puder-w-kompakcie-Bezowy-9g.html i jestem mega zadowolona:) używam go już od dłuższego czasu i na prawdę polecam:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: