Balasmy i olejki do ciała

  • 2015-03-20, o 09:05
  • 131
  • 45 211
  • 91
  • 105

Re: Balasmy i olejki do ciała

Od niedawna używam bardzo fajnego balsamiku regenerującego - kuracja młodości od Bielendy. W składzie ma ekstrakt ze śluzu slimaka i peptydy, jak dla mnie połączenie idealne (a przynajmniej moja skóra nie narzeka :>)

Re: Balasmy i olejki do ciała

Ostatnio polubiłam olejek z Equilbra

Re: Balasmy i olejki do ciała

Bardzo lubię balsamy firmy Palmer's, idealnie nawilżają i przy tym ujędrniają skórę.

Re: Balasmy i olejki do ciała

na bardzo przesuszoną skórę masło shea - to nierafinowane :) bardzo nawilża, natłuszcza, a szybko się wchłania :)

Re: Balasmy i olejki do ciała

Ale takie samo czyste masło shea używasz? Widziałam botame na doz.pl i się zastanawiam czy brać. Czy to się używa jako środek sam w sobie czy raczej do takiej domowej produkcji balsamów na przykład.

Re: Balasmy i olejki do ciała

Usunięto reklamęrózni się tym, że nie zawiera alergenów i po prostu skuteczniej działa. W dodatku poprawia koloryt skóry i wspomaga leczenie skóry atopowej i łuszczycy, czego po sztucznej wersji nie można oczekiwać.

Re: Balasmy i olejki do ciała

Balsam z evree jest bardzo dobry

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balasmy i olejki do ciała

Ostatnio polubiłam masło Bielenda Vegan i bio olej Kneipp

Uwielbiam balsamy z lirene, te czerwone są świetne

Re: Balasmy i olejki do ciała

Mysle, ze mozna polaczyc oba produkty- kupilam sobie niedawno olejkowy balsam do ciala :D Eveline, seria Royal Snail. Rewelacja! Konsystencja jest bardzo fajna, jednoczesnie kremowa, ale dobrze nasycona, dzieki czemu mozna porzadnie nawilzyc, zregenerowac skore:) buteleczka ma wygodna pompke, wiec nie trzeba sie meczyc z wyciskaniem produktu z tubki itp.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: