ładna opalenizna

  • 2011-06-24, o 16:53
  • 48
  • 22 413
  • 31
  • 33

Re: ładna opalenizna

Naturalna opalenizna jest najładniejsza:)
2017-02-23 13:23:03 autor elkaelks

dokładnie, a najbardziej nadmorska :)

Re: ładna opalenizna

Dokładnie to co naturalne jest najlepsze

Re: ładna opalenizna

Ja sie milo zaskoczylam, jak szukalam kremu ktory zakryje mi przebarwienia na ciele. Kupilam Magic CC Bielendy wlasnie dla tego celu, a krem oprocz tego, ze ładnie ukryl niedoskonalosci to nadal skorze tez wlasnie takiego efektu opalenizny, skora wyglada fajnie, rozpromeniona. Jestem pozytywnie zaskoczona.

Re: ładna opalenizna

Oprócz zwykłych kremów do opalania używam jeszcze czasem w lato pianki brązujcej Magic bronze bielendy. Fajnie opala i równomiernie się rozprowadza, do tego nie zostawia smug i zacieków. Nie śmierdzi

2016-06-12 00:41:26 autor Patrycja91

 

Rzeczwiście rozprowadza się dużo łatwiej niż balsam samoopalający. I piankową konsystencję łatwiej jest równomiernie nałożyć niż balsam.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ładna opalenizna

żeby opalenizna była ładna to musi być dobry „podkład” pod opalanie, ja np. stosuje przyśpieszacz opalania Sun care od Eveline i powiem Wam, że opalenizna po nim jest bardzo ładna :) równa, ma ładny odcień no i dłużej jakoś się trzyma nawet !

Re: ładna opalenizna

Proponuję spróbować produktów NKD SKN mają oni bardzo szeroki wachlarz produktów do opalania, które są bardzo ładwe w użyciu :D

opalanie

Ja osobiście nie lubię się opalać nie lubię leżeć plackiem na słońcu jednostce za gorąco niewygodnie nie mogę usiedzieć w jednym miejscu. No i moja skóra też nie przepada za słońcem bo od razu teraz robi się brązowa robi się czerwona. Dlatego wolę postawić na dobre produkty do samoopalania jak te tutaj - usunieto reklame

Re: ładna opalenizna

Bardzo dobry jest balsam z Bielendy z tej serii Bikini, moja sprawdzona linia kosmetyków do opalania

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: