Szkolenia kosmetyczne

  • 2017-08-26, o 13:43
  • 19
  • 5 078
  • 19
  • 19

Szkolenia kosmetyczne

Witam :) Postanowiłam założyć ten wątek, bo potrzebuję odpowiedzi na bardzo ważne (i drogie pytanie):D Mianowicie, chciałabym zrobić sobie kurs kosmetyczny, dokładnie kurs wizażu i stylizacji. Na codzień pracuję w biurze, a na weekendy (i czame wtygodniu) dorabiam sobie jako fryzjerka weselna (pięknie czeszę po prostu). Niektóre dziewczyny też maluję, ale niejstem w tym jakaś zajebista. Znalazłam w swoim mieście taki kurs https://www.beautyextra.pl/szkolenia/kursy-wizazu/kurs-profesjonalny-wizaz-i-stylizacja i zastanawiam się, czy po takim kursie będę mogła się już profesjnalnie reklamować oprócz czesania jako wizażystka? jak sądzicie? Czy warto zainwestować sporą sumkę w taki kurs?

Okruszyn'Ka

Re: Szkolenia kosmetyczne

W beauty lux zrobisz coś takiego - zawodowe szkolenie. W Wawie.

Tam działają na naprawdę bardzo wysokim poziomie, a szkolenia masz konkretne.

Oczywiście ogarnięcie tego, poradzenie sobie z tematem wymaga czasu, przy czym raczej każda z was sobie poradzi.

Mnie to trochę zajęło, ale dałam radę. 

Re: Szkolenia kosmetyczne

Ciekawe szkolenia organizuje Perfect Glamour z Wrocławia, jestem wielką fanką salonu i ich szkoleń, sa na bardzo wysokim poziomie, mega profesjonalne i w fajnej atmosferze. Na pewno spodoba wam się tam.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Szkolenia kosmetyczne

W Beauty Lux w Warszawie organizują najlepsze kursy kosmetyczne. Prowadzą zarówno takie zawodowe kursy jak i pojedyńcze z różnych technik. Ich kursy odbywają się w małych grupach, po 4-8 osób więc nauczyć się można naprawdę wiele :)

Re: Szkolenia kosmetyczne

Warto się na to wybrać, jeśli wiążecie z tym swoja przyszłość. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Szkolenia kosmetyczne

Ze szkoleń kosmetycznych tak ja wcześniej już mówiłam bardzo dobre organizuje Nouveau Contour. Naprawdę wiele można wynieść, bardzo profesjonalne podejście.

Re: Szkolenia kosmetyczne

Jeżeli chodzi o szkolenie z makijażu permanentnego to całkiem fajną ofertę znalazłam na usunięto reklamę

Jestem w trakcie szkolenia z makijażu permanentnego w http://www.biotekpolska.pl/

Re: Szkolenia kosmetyczne

jak chodzi o kursy stylizacji paznokci to w szczecinie jest fajna instruktorka p. Paulina z beautyroom, wiecie taka z fajnym sympatycznym podejściem. i profesjonalnie prowadzi te kursy, dziewczyny u mnie z roku uczyły się pod jej okiem i teraz naprawdę dużo umieją, niektóre biznesy swoje pootwierały

Re: Szkolenia kosmetyczne

Ja mogę się wypowiedzieć jedynie o kursach przedłużania rzęs, ponieważ z tymi mam do czynienia:) A robiłam szkolenie w Crystal Beauty na produktach ich marki Crystal Lashes, ja akurat byłam na metodzie 1:1, bo najbardziej mnie taka technika interesuje. Ale szkoleń mają kilka i w różnych miastach, z tego co się orientuję, bo mają swoje instruktorki w różnych miastach;)

Re: Szkolenia kosmetyczne

można sie samemu nauczyć

Re: Szkolenia kosmetyczne

Kurs kursem. Najważniejsze jest samoszkolenie się, czyli praktyka. Tylko tak można być w czymś dobrym :) Ale warto pójść na kurs i zdobyć wiedzę :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: