dobra i tanie odżywka do paznokci

  • 2017-01-16, o 12:39
  • 97
  • 26 882
  • 62
  • 74

Sally hansen maximum growth

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

u mnie też odżywki z eveline się sprawdzają. Oni maja tak duży wybór tych produktów, że spokojnie każdy znajdzie coś dla siebie. U mnie np najlepsze efekty daje 8w1 i ta after hybrid a moja siostra używa wszystkich w wersji sensitive. 

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

tylko NIE Eveline :) Ta 8w1 bardzo niszczy paznokcie. Polecam NailTech, ja kupowałam zestaw 2, za 30 zł.

2019-06-19 12:17:49 autor louvva

Niby czemu niszczy? Formaldehydu w skladzie juz od dawna nie ma, wiec nie ma jak niszczyć. Ta 8w1 akurat nalezy do moich ulubionych, bo w dość krótkim czasie wzmacnia paznokcie, tzn. utwardza, pogrubia, szybciej je zapuszczam. Cena wyjątkowo niska, a odżywka wystarcza naprawdę na dłuuuugo ;)

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

osobiście polecam z Golden Rose, mi pomagają utwardzić i wzmocnić pazurki

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

ja lubię Killys, dostępna w kazdym Rossmanie czy Hebe

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Eveline 8w1, w tej klasycznej wersji usunięto reklamę No nie ma lepszej. Według mnie tu nie powinno się dyskutowac nad wyższąścią tej odżywki nad innymi ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Z Eveline polecam

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Pirolam do kupienia w aptece. Płaciłam za nią ok. 15 zł.

Sally Hansen tylko i wyłącznie

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Używałam odżywki do paznokci i nigdy nie widziałam jakiejś poprawy w wyglądzie moich paznokci, nie znalazłam odżywki, która na prawdę by zadziałała. Moje pazurki ciągle się łamały i rozdwajały. Dziewczyny osobiście uważam, że musimy zadbać o siebie od wewnątrz... dlatego ja skupiłam się na braniu suplementów. :)

Merz Spezial przyjmuje 2 razy dziennie. Biorę je już ponad 4 miesięcy i widzę porawę w wyglądzie moich paznokci są mocne i nie rozdwajają się tak jak  przed stosowaniem tych suplementów co mnie bardzo cieszy!. Zauwazyłam, też, że wygląd mojej skóry i włosów sie poprawił.

 

Zima to najgorsza pora rok! :( 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: