medycyna estetyczna

  • 2019-04-24, o 16:06
  • 12
  • 2 311
  • 11
  • 9

medycyna estetyczna

Witam, od zawsze bylam osoba otyla, ale wzielam sie za siebie i duzo sudlam, ale nie jestem do konca zadowolona z wygladumojego ciala, dlatego biore pod uwage poddanie sie zabiegowi liposukcji. Jest to powazny zabieg i szukan naprawde godychzaufania salonow medycyny estetycznej..znacie?

Re: medycyna estetyczna

Witam, od zawsze bylam osoba otyla, ale wzielam sie za siebie i duzo sudlam, ale nie jestem do konca zadowolona z wygladumojego ciala, dlatego biore pod uwage poddanie sie zabiegowi liposukcji. Jest to powazny zabieg i szukan naprawde godychzaufania salonow medycyny estetycznej..znacie?

2019-04-24 16:06:33 autor Karolus189

Ciekawa oferte tego typu maja na usuni ęto reklamę i chyba ich wlasnie wybiore

Re: medycyna estetyczna

No własnie brałam to pod uwagę. 

Re: medycyna estetyczna

Ja ogólnie polecam zapoznac się z ciekawym artykułem ktory może dostarczyć wam dużo przydatnych informacji na temat medycyny estetycznej https://www.e-medycynaestetyczna.eu/za-co-polki-kochaja-medycyne-estetyczna/ , mi otworzył oczy na pewne sprawy 

Re: medycyna estetyczna

Nie jestem przeciwna takim zabiegom . 

Re: medycyna estetyczna

Jestem juz po zabiegu u lekarki Pani Sylwi Wenc usunięto reklamę ktora pracuje w tym salonie w Lodzi i jestem bardzo milo zaskoczona jej podejsciem do klienta

 

Re: medycyna estetyczna

Taki zabieg to ryzyko, ale wcale nie dziwię się, że chciałabyś się mu poddać. Niestety nie pomogę w tej kwestii. Mogę tylko życzyć powodzenia :)

Re: medycyna estetyczna

grunt to znalezc dobra klinike, zeby byli specjalisci z prawdziwego zdarzenia, zabiegi wykonywane jak nalezy, ja moge z doswiadczenia polecic dermed w krakowie, naprawde dobra klinika , robilam u nich depilacje laserowa i usuwalam blizny , pelen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: medycyna estetyczna

Takie zabiegi dają częśto bardzo dobre efekty na ciało. 

Re: medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to świetny droga zawodowa. Polecam jednak zainwestować w godne polecenia szkolena, ze swojej strony podpowiem zdecydowanie warto w JS Medical Solutions - usunięto reklamę

 

Re: medycyna estetyczna

nie popieram tak wielkich ingenrencji w cialo. sama poprawilam wyglad opadajace powieki a teraz ide na zmarszczki w Lodzi do Żukowskiej ale to sa male zmiany

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: