Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

  • 2015-05-04, o 19:48
  • 165
  • 86 519
  • 108
  • 118

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

sleek

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Ja polecam cienie Affect i Nabla, a z drogeryjnych Eveline ma kilka świetnych paletek i Rimmel z paletką Magnifeyes Spice zdecydowanie wygrywa :) Jeśli chodzi o błyskotki to Glamshopowe turbopigmeny są bezkonkurencyjne :D 

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Affect <3 

essence, makeup revolution

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Ja polecam cienie Affect i Nabla, a z drogeryjnych Eveline ma kilka świetnych paletek i Rimmel z paletką Magnifeyes Spice zdecydowanie wygrywa :) Jeśli chodzi o błyskotki to Glamshopowe turbopigmeny są bezkonkurencyjne :D 

2019-07-09 20:35:57 autor asiaprzy9

asiaprzy9 to prawda z Eveline, uwielbiam ich paletki :) moje ulubione to charming mocha i angel dream :) są trwałe, nie osypują się no i te kolory!

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

uważam, że firma inglot ma fajne zestawy i dobre oraz cena przystępna

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Pierre Rene, Polska marka a ma świetnie kosmetyki. Ostatnio we współpracy z Amelią Szczepaniak marka wypuściła paletę przepięknych, dobrze napigmentowanych cieni, w której skład wchodzi 7 matowych cienie i 7 błyszczących https://www.pierrerene.pl/pl/by-amelia/paleta-cieni-do-powiek-pinch-me-by-amelia-szczepaniak.  Są w takiej kolorystyce, że można nią zrobić makijaż dzienny i wieczorowy. Mi osobiście bardzo się podoba a i samą markę lubię, bo raz, że nie testują swoich produktów na zwierzętach to dwa, że ich kosmetyki są w bardzo przystępnych cenach. 

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Tylko mac w 100% się zgadzam.

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

jak dla mnie wszyustkie paletki maca są fantastyczne :)

Re: Jakie polecacie dobrze napigmenowane cienie do powiek?

Dużo jest teraz dobrych cieni. Rynek w ostatnich latach bardzo mocno wzbogacił się o dobrej jakości kosmetyki.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: