Żel do mycia twarzy

  • 2019-01-30, o 19:09
  • 34
  • 6 457
  • 25
  • 28

Re: Żel do mycia twarzy

Ja mam skórę trochę mieszaną z przewagą problemów z nadmiarem sebum. Teraz do mycia używam żelu z Eveline Facemed+. W składzie masz jagody acai i aktywny węgiel. I w sumie to jestem zadowolona, bo skora sie nieco uspokoila, żel dobrze oczyszcza, lekko matowi, ale nie mam po nim uczucia takiej sciagnietej przesuszonej skory.

 

 

 

 

Re: Żel do mycia twarzy

Ja używam himalaya i nie zauważyłam wysuszenia :) 

Re: Żel do mycia twarzy

Ja używam la roshe posay i bardzo sobie cenię. Super stosunek ceny do jakości a cera ukojona, nie błyszczy się.
K.K.

Re: Żel do mycia twarzy

u mnie sprawdza sie zel do mycia twarzy od eco nature od bielendy.

super oczyszcza naskórek. nawilza przy okazji

 

Re: Żel do mycia twarzy

Tołpa ma dobre żele

Re: Żel do mycia twarzy

Ja przerzuciłam się niedawno na piankę od Eveline, seria my beauty&glow - fajna sprawa. Konsystencja jest delikatna, skóra dokładnie oczyszczona, nie przesusza się i zauważyłam, że coraz rzadziej wyskakują mi krostki.

Re: Żel do mycia twarzy

Ja przerzuciłam się niedawno na piankę od Eveline, seria my beauty&glow - fajna sprawa. Konsystencja jest delikatna, skóra dokładnie oczyszczona, nie przesusza się i zauważyłam, że coraz rzadziej wyskakują mi krostki.

2021-12-26 17:36:31 autor heyabanana

 

to jakaś konkretna pianka?

Re: Żel do mycia twarzy

polecam pianke z ecolab

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Żel do mycia twarzy

ja lubię z AA i Bielendy

Re: Żel do mycia twarzy

Używałam pianki z Bielendy Eco Sorbet Malinowej i wspominam bardzo przyjemnie. Makijaż zmyty, skóra nawilżona i brak uczucia ściągnięcia. Czego można chcieć więcej? 

Teraz mi się skończyła (po bardzo dłuuuugim czasie używania codziennie) i chyba sięgnę po którąś z jej sióstr Brzoskwinie lub Ananas :D 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: