Pryszcze i trądzik - pomocy!

  • 2017-10-16, o 22:40
  • 48
  • 11 484
  • 37
  • 38

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

też mam z tym problem

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Aby stan cery nie pogarszał się a nawet poprawiał polecam nie dotykanie w ogóle rękoma twarzy, unikanie opadania włosów na twarz, unikanie dotykania kabelkami od słuchawek a także ograniczenie dotykania twarzy telefonem komórkowym. Mycie mydłem siarkowym co drugi dzień (antybakteryjne ale wysusza bardzo). A przy silnych problemach miejscowy antybiotyk - czyli wizyta u dermatologa.

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Ja wybierałam spośród tych 3 najlepszych ziołowych tabletek na trądzik:

https://zyciebeztradziku.pl/tabletki-na-tradzik/

Sprawdzajcie skład zanim kupicie takie tabletki. Ważne jest żeby nie wystąpiła alergia na jakiś składnik.

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Jeżeli chodzi o trądzik to trzeba przede wszystkim najpierw zlikwidowac nadmiar sebum i "odblokowac" pory w skórze, po drugie nawilzyc ja i odzywic. 

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Ja polecałabym wizytę u dobrego dermatologa. Może trzeba zastosować kurację doustną. Pielęgnację również powinien doradzić, bo każdy przypadek jest inny. Niestety nie jest łatwo trafić na odpowiednie preparaty. Co dla jednego będzie super, dla Ciebie nie musi być. 

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

tak to jest

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Najważniesza jest dieta i dobre nawyki! Trzeba odpowiednio się nawadniać, pić mniej alko i nie palić. Kremy to tylko wspomagacze. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Dermatolog to raz. A co więcej trzeba oczyścić organizm od wewnątrz. Poprzednik dobrze mówi - dieta to podstawa. Ja jeszcze dodałabym ziołowe, naturalne herbantki. Warto oczyścić krew, a tu pomoże napar z pokrzywy 

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Hejka, też zmagałam się z trądzikiem i to bardzo długo :/ Dużo szperałam w necie i trafiłam na terapię światłem z użyciem maski led. Trochę nie wiedziałam jak światło ma mi pomóc z pryszczami :/ Ale czytałam o tym coraz więcej i w końcu zdecydowałam się na zakup maski. Efekt jest rewelacyjny, skóra odżywiona i gładka, zabieg maską zredukowała mi również blizny po trądziku. Jestem na prawdę zadowolona i polecam wszystkim, którzy mają problemy ze skórą twarzy! Podaję linka https:// allegro.pl/oferta/maska-led-7-kolorow-terapia-swiatlem-kolnierz-24h-7922564572

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

raaanyyy... jak ja się cieszę że mam to już za sobą choć nie było łatwo ;) jak ktoś się zmaga z nawracającym trądzikiem to zamiast leczyć się samemu jakimiś specyfikami to polecam udać się do WellDerm np. we Wrocławiu (choć są też w Warszawie). Tam mają świetnych lekarzy i w zasadzie leczenie trądziku to jedna z ich specjalności. I własnie co jest wazne: chodzi o leczenie i pozbycie się problemu a nie tylko np. usunięciu pryszczy :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: