Biżuteria dla siostry

  • 2016-11-09, o 21:40
  • 11
  • 3 485
  • 11
  • 8

Biżuteria dla siostry

Hej dziewczyny :*  Chcę mojej 15-letniej siostrze na urodziny sprawić jakąś biżuterię. Mój budżet to nie więcej niż 300zł. Zastanawiam się, czy kupić jej jakąś młodzieżową bransoletkę, czy może lepiej złoty łańcuszek, który będzie miała na lata? A może zestaw z Pandory? Ktoś z Was ma doświadczenia z biżuteryjnymi prezentami dla Pań w tym wieku? Pozdrawiam (doh)

Re: Biżuteria dla siostry

Moim zdaniem takie dziewczyny raczej nie interesuje biżuteria:) moze trochę, ale zapytaj sie ją raczej moze o zainteresowania jej czy cos, i w tedy wybierz prezent:) takie moje zdanie, chyba ze nosi biżuterię:)

Re: Biżuteria dla siostry

a może jakis fajny zegarek ;) ale łańcuszek tez fajny pomysł , napewno bedzie nosić ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Biżuteria dla siostry

Wydaje mi się, że dla nastolatki bardziej uniwersalna będzie srebrna biżuteria. Złoty łańcuesz jest fajny, ale jeśli siostra będzie chciała coś sobie dokupić to raczej będzie to już ponad jej możliwości finansowe. A tak to do srebrnego łańcuszka zawsze może sobie dokupić srebrne kolczyki czy bransoletkę, które nie kosztują milionów. Wystarczy poszukać typowo młodzieżowego wzoru. Zobacz tutaj czy nie wpadnie Ci nic w oko usunięto reklamę

Re: Biżuteria dla siostry

Bardzo ładne bransoletki za 50 zł znalazłam ostatnio w Aparcie. 

Re: Biżuteria dla siostry

Fajnym pomysłem są branzoletki z lou z grawerem :)

Re: Biżuteria dla siostry

Pandora ostatnio miała nowe serie dedykowane dla młodzieży. Mi się osobiscie taka biżuteria średnio podoba bo jestem już za dorosła na takie rewelacje ale siostrze może odpowiadać. 

Re: Biżuteria dla siostry

Ogólnie bardzo lubię biżuerię ręcznie robioną, sama w wolnych chwilach staram się coś tworzyć :) i własnie na prezent dla mojej siostry zrobiłam bransoletkę z takich pieknych usunięto reklamę Błyszczące elementy dały świetny efekt końcowy :) a siostra chyba zadowolona, bo bransoletkę zaklada bardzo czesto 

Re: Biżuteria dla siostry

Złoty łańcuszek to dla mnie klasa sama w sobie, zawsze się obroni, zawsze pasuje

Re: Biżuteria dla siostry

Teraz jest tak ogromny wybór, że trudno byłoby mi się samej zdecydować na dobór odpowiedniej biżuterii. Stawiałbym bardziej na srebro. 

Re: Biżuteria dla siostry

Też jestem za złotym łańcuszkiem :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: