Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 370
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

ja miałam bardzo duży kompleksy z powodu małych piersi i zdecydowałam się na operację, nie żałuję, warto było.

Re: Powiększenie biustu

Rok temu urodziłam dziecko i przyzwyczaiłam się do pięknego biustu większego o ten jeden rozmiar większy.. Zawsze miałam miseczkę B co bardzo mnie unieszczęśliwiało. Planuję powiększyć biust.. operacja plastyczna nieco mnie przeraża choć wcale jej nie wykluczam. W internecie roi się od reklam suplementów na powiększenie biustu. Sama nie wiem co wybrać. Co sądzicie o usunięto reklamę ProBreast Plus? Mam pewne wątpliwości co do działania takich suplementów. Niby autor w szczegółach opisał działanie takich tabletek na powiększenie biustu ale wiadomo, każdy produkt jest tak pięknie opisany w internecie. Dlatego szuka rzetelnych i szczerych wypowiedzi..  Czy ktoś stosował ten preparat bądź inny? Czekam na rekomendacje skutecznych suplementów na biust. Bardzo mi na tym zależy. Za rok biorę ślub i chciałabym wyglądać zjawiskowo :)

Re: Powiększenie biustu

Mysle, ze to jeden z popularniejszych zabiegow w dzisiejszych czasach. Kiedys mialam dosc negatywne spojrzenie na takie operacje, ale teraz uwazam, ze jesli medycyna pozwala nam na poprawki w naszym ciele,a mamy jakies duze kompleksy to czemu by z tego nie skorzystac? Akurat w kwestii operacji biustu to bardzo duze znaczenie, oprocz wyboru chirurga, ma wybor implantow. W Polsce wielu lekarzy pracuje na mentorach- popularna marka, bardzo bezpieczna i dajaca estetyczne efekty :)

Re: Powiększenie biustu

ja chciałabym w przyszłości poprawić nos, ale bardzo boję się położyć się na stół operacyjny, nigdy nie wiem czy nie będę wyglądać gorzej niż przed

ANGELISS

Re: Powiększenie biustu

ja miałam bardzo duży kompleksy z powodu małych piersi i zdecydowałam się na operację, nie żałuję, warto było.

2019-05-31 01:27:17 autor kalinosky

 

jak efekt udało Ci się osiągnąć i gdzie, u kogo robiłaś operację?

Re: Powiększenie biustu

Praktycznie nie miałam biustu, teraz mam pełną miseczkę B, piersi wyglądają naturalnie, także jestem zadowolona, właśnie o taki efekt mi chodziło. Operację przeprowadzał dr Murawski w elite, to warszawska klinika medycyny estetycznej. Ogólnie opieka medyczna na wysokim poziomie, jestem zadowolona. 

Re: Powiększenie biustu

Jest bardzo wiele metod jednak nie macie co raczej liczyć na to, ze pozbędziecie się małego biustu z pomocą kosmetyków. One nie mają dzialania powiększającego.  Mogą biust ujędrnić ale nie powiększyć. 

Polecam za to

 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Powiększenie biustu

wszystko jest dla ludzi

Re: Powiększenie biustu

Polecam przeczytać listę recenzji produktów na powiększenie - są one bezpieczniejsze niż typowa operacja :)

https://opiniomat.online/suplementy/probreast-plus/

Re: Powiększenie biustu

Teraz to juz chyba standardem sa takie operacje. Osobiscie uwazam, ze jesli wybierzemy dobrego chirurga i implanty to moze to ladnie wygladac. Na przyklad Mentor to dobra marka, nawet celebrytki ją wybierają.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: