Jaki krem na zmarszczki??????

  • 2015-12-14, o 22:48
  • 74
  • 22 529
  • 67
  • 64

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Moim zdaniem krem nic nie pomocą, lepiej zdecydować się na jakiś zabieg medycyny estetycznej.

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Jestem podobnego zdania. Niestety ale wypróbowałam wiele kremów ale nie było takiego efektu jak te kremy obiecywały. 

Bardzo dobre efekty dała u mnie mezoterapia

usunięto reklamę

skóra jest rozjaśniona

wygląda młodziej

mam mniej zmarszczek

jak również zauważyłam, że zmniejszyła się liczba przebarwień na twarzy

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

jeżeli można sobie pozwolić na takie zabiegi, to czemu nie. Ja przeszłam zabiegi w klinice Elite w Warszawie, korygowałam zmarszczki za pomocą kwasu hialuronowego Styl Age, ponoć jeden z lepszych tego typu produktów. Zabieg praktycznie bezbolesny, a efekty super

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Kremy na zmarszczki uwielbiam z firmy Ziaja i Pharmaceris 40+. Wspomagam się również medycyną estetyczną, bo jak wiadomo kremy to tylko dodatek. Bardzo dobry, ale jednak dodatek. Korzystam z gabinetu na ulicy Myśliborskiej 18 już od lat i chwalę sobie. Dodatkowo wspomagam sie oliwą z oliwek i olejem lnianym.

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Kremy z biotherm robią dobra robotę :)
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Ja mogę polecić Esthederm. U mnie sprawdzają się znakomicie. Wygląd mojej skóry zdecydowanie poprawia się z dnia na dzień. 

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

ja pod oczy stosuje napinająco wygładzający krem maskę pod oczy i na powieki z Eveline. To jest ich seria exclusive snake. Powie Wam że daje super efekty :) dobrze nawilża i wygładza skórę, zmarszczki są mniej widocze :) idealny na dzień i na noc

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

moja mama i ciotki chwalą skin care snake :)

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Ja już chyba wszystkie kremy na zmarszczki miałam ale jakoś nie mogę znaleźć czegoś co by mnie też nie wysypywało :<

witam i pozdrawiam :)

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Używam serum z klapp Cosmetics , po miesiącu stosowania widzę poprawę, skóra jest bardziej napięta , jędrniejsza, nawilżona.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: