Foreo produkty. Kto próbował ?

  • 2019-05-09, o 09:37
  • 10
  • 3 350
  • 9
  • 10

Foreo produkty. Kto próbował ?

Pozdrawiam :),​

 

Dwa miesiące temu kupiłam sobie w douglasie gadżet/ soniczną szczoteczkę do czyszczenia twarzy pod nazwą Luna 2 od producenta foreo. Jestem naprawdę bardzo bardzo zadowolona ponieważ po korzystaniu mam to uczucie głęboko oczyszczonej twarzy, to inne uczucie niż samo mycie twarzy żelem do oczyszczania. Na dodatek jest bardzo piękna, łatwa do czyszczenia a bateria trwa przez naprawdę długi czas. Dla mnie to bardzo ważne ponieważ nie cierpię często wymieniać baterie....to dla mnie największy koszmar.

 

Szukając w sieci widziałam że foreo ma baaaardzo dużo interesujących produktów, na przykład szczoteczkę do zębów, różne maseczki do twarzy i gadżety do nakładania maseczek.......... czy ktoś próbował coś z tego, albo ma w planie coś do kupienia ? Podzielmy się opiniami hehe :D

Re: Foreo produkty. Kto próbował ?

Jeszcze nie.

:)

Re: Foreo produkty. Kto próbował ?

Ja też jeszcze nie próbowałam.

Re: Foreo produkty. Kto próbował ?

Nie miałam

Re: Foreo produkty. Kto próbował ?

Heheh szkoda że nik nie używał :)). Bardzo bym chciała usłyszeć więcej opini na ih temat.

Re: Foreo produkty. Kto próbował ?

jestem ciekawa tego produktu

ANGELISS

Re: Foreo produkty. Kto próbował ?

szczoteczkę do zębów mam, i dłuugo się z nią nie rozstanę :)

Re: Foreo produkty. Kto próbował ?

chyba nie

Re: Foreo produkty. Kto próbował ?

a używałaś może jakiejś innej sonicznej szczoteczki do twarzy i masz jakieś porównanie? bo zastanawiam się w czym lepsze jest foreo

Re: Foreo produkty. Kto próbował ?

Czytałam o tych szczoteczka duuuuzo dobrego, ale ja niestety jeszcze nie posiadam swojej :(

Re: Foreo produkty. Kto próbował ?

nie posiadam jej

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: