dobra i tanie odżywka do paznokci

  • 2017-01-16, o 12:39
  • 97
  • 26 876
  • 62
  • 74

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Z Eveline podbijam że dobre są odżywki choć long 4 lashes też fajna i aktualnie to jej używam :)

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

z sally hansen

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Co jak co, ale odżywki z eveline są najlepsze. Ja wracam do nich co jakiś czas, jak paznokcie są gorszej kondycji np. po ściągnięciu żeli. Skuteczność 100%.

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Tez mysle, ze Eveline nie ma sobie równych. Dużo mają odzywek w sprzedaży, wiec mozna sobie dobrac indywidualnie do swoich potrzeb. Najbardzziej lubię taka niebiesko-zolta, 8w1. Efekty pojawiają sie bardzo szybko i mocno utwardza pazurki. Co wazniejsze, nie podraznia, chociaz wiem, ze trzeba byc ostroznym przy jej uzywaniu, jesli ma sie sklonnosci do alergii.

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Powtórzę się, ale Eveline ma najlepsze odżywki do paznokci. Teraz używam ich terapii do zniszczonych paznokci- ponownie jestem zadowolona. Pazurki rosną jak szalone- mocniejsze, twardsze, o zdrowym kolorze płytki.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Sally hansen maximum growth plus regenerum, super duet :) używałam po tym jak zniszczyłam paznokcie hybrydami
K.K.

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Semilac 10w1 :) Gorąco polecam, daje super efekty. 

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

tylko NIE Eveline :) Ta 8w1 bardzo niszczy paznokcie. Polecam NailTech, ja kupowałam zestaw 2, za 30 zł.

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

może wibo

Re: dobra i tanie odżywka do paznokci

Moim zdaniem to zależy od płytki paznokcia. Mi eveline pomaga natomiast mojej koleżance rozdwajały się płytki, wręcz plastekami ją ściągała z paznokcia i odźywka z eveline jej tylko pogorszyła zamiast pomóc. Nie wiem od czego to zależy. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: