Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

  • 2018-07-08, o 23:12
  • 52
  • 15 113
  • 40
  • 44

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

ja to nie wyjdę z domu jeśli nie mam zrobionych brwi, hehe :D moje naturalne brwi są słabo widoczne i mam mało włosków, dlatego generalnie muszę codziennie "robić" sobie brwi od nowa. Aktualnie moim numerem jeden jest pisak do brwi christian laurent. Daje bardzo fajny, naturalny efekt, tak jak microblading. No i bardzo łatwo się nim operuje i rysuje te brwi. Ja już doszłam niemal do perfekcji ;)

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

Korektor Bourjous, puder ryżowy Ecocera , róż Nars i od czasu do czasu kępki ManyLashes i klej Duo :)

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

bb cream z bourjois :)

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

Róż healthy rose od Semilaca :)

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

podkład maybelline affinitone

ANGELISS

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

Przede wszystkim podkład Revlon Colorstay dla cery tłustej i mieszanej. I paletki cieni do powiek z Makeup Revolution.

Blodka

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

Teraz latem nie używam wielu kosmetyków. Jest zbyt gorąco. Tak więc staram się nakładać na twarz delikaty krem bb jak równiez jedynie tusz. Aby nałożyc cienie do oczu musi być idealna cera, inaczej wygląda to dziwnie. Mam jednak tak jasną oprawę oczu, że bez odpowidniej kredki się nie obejdzie.

Polecam zajrzeć sobie tutaj:

USUNIĘTO REKLAMĘ

W sklepie w dobrej cenie mają automatyczne kredki od Hean, które pomimo niskiej ceny naprawdę dają radę. Oraz są lepsze od wielu drogich markowych kosmetyków. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

Jakiś krem BB, wydłużający tusz do rzęs i tusz do brwi (koniecznie od Semi). (h)

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

Minimum to podkład, tusz i brązer

Re: Jakie są wasze ulubione kosmetyki do makijażu dziennego?

tusz i szminka

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: