Sposób na wypadające włosy!!!

  • 2012-03-05, o 21:26
  • 206
  • 93 587
  • 85
  • 121

maseczka z rzepy :)

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Też mam problem wypadających włosów. Miałam anemię, ale już wyniki wróciły do normy. A włosy wychodzą nadal. Tarczyca ok. Więc to napewno nie jej wina. Czy możliwe, że problemem może być skóra głowy bardzo przetłuszczająca się?

Blodka

jest dużo sposobów ale na pooczątek najlepiej się zbadać, czy to nie skutek jakiejś choroby zwyczajnie. Ale ogólnie polecam - wcierki, szampony i odżywki do włosów osłabionych, wypadająych. Jak problem jest meeega duży, to jest też mezoterapia.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

wcierki są super, ja sobie z vitapilu lotion kupiłam i wcieram co 2-3 dni, widzę już efekty. Włosy są bardziej błyszczące, miłe w dotyku, mniej się przetłuszczają. Z zdrowa skóra głowy to mocniejsze cebulki i też mniejsze wypadanie włosów, warto to połączyć z tabletkami, mają bardzo dużo krzemu, biotyny, która działa wzmacniająco, jest cynk, drożdże, skład mają bardzo solidny.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Vitapil, u mnie naprawdę działa cuda, ale potrzeba czasu, z dnia na dzień efektów nie będzie.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Korzystałam z Amalian Hair Booster i osobiście uważam że jest to najlepszy produkt dostępny na rynku, który odnawia porost włosów. Korzystałam 2 miesiące i efekty są zaskakujące. Po więcej info piszcie na pv :)

https://hyaloo.pl/pl/p/Amalian-HAIR-Booster-100ml/293

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: