Co lubisz robić po pracy?

  • 2019-03-12, o 19:30
  • 61
  • 12 667
  • 41
  • 47

Re: Co lubisz robić po pracy?

Jeszcze dodam że lubię podróżować. Nie podróżuję tak często jak bym chciała jednak raz na jakiś czas lubię pojechać gdzieś na weekend.  Uważam , że Polska jest również piękna i jeśli dobrze poszukamy to będziemy w stanie znaleźć wiele ciekawych miejsc, które warto jest odwiedzić. Na mnie duże wrażenie zrobiły

Roztocze - jest to nasza polska Toskania, poza tym podoba mi się, że nie jest to takie bardzo turystyczne miejsce tak więc naprawdę można tam wypocząć

Kazimierz Dolny - miasto z klimatem

Gdańsk - jest to zdecydowanie jedno z najciekawszych miast Polski:

usunięto reklamę 

Na stronie jest opisane co warto jest zobaczyć w kilka dni. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Ogladać seriale i filmy, chodzic na spacer nad morze, spedzic wieczor nad ksiazka i winem :D

Re: Co lubisz robić po pracy?

Surfowanie po necie, ogladanie seriali, sluchanie podcastow, czytanie ksiazek. 

Re: Co lubisz robić po pracy?

Bieganie :D

Internety, ksiazki, lubie tez chodzic do kina ktore mam pod praca.

Re: Co lubisz robić po pracy?

Najczęściej oglądam seriale albo czytam książki, rzadko gdzieś wychodzę

Re: Co lubisz robić po pracy?

Siadam z kawą i robie zakupy przez internet. Szukam najlepszych okazji na wyprzedażac. Teraz w Carry jest jeszcze -80, więc załapałam się na końcowkę wyprzedaży. 

Re: Co lubisz robić po pracy?

Siłka i czytanie. A w weekend degustacja wina - i podkreślam degustacja, a nie hlanie.

Re: Co lubisz robić po pracy?

Również lubię podróżować. Za winem nie przepadam, ogólnie nie lubię ostatnio alkoholu. Kiedyś mogłam pić, jednak teraz boli mnie po nim głowa tak więć postanowiłam z niego zrezygnować. 

Uczę się również gry na instrumentach muzycznych. Gram na gitarze, jednak teraz trenuję:

usunięto reklamę 

Nie jest tak prosto bo najłatwiej uczyć się jak jest się dzieckiem jednak jestem wytrwała. I mam nadzieję, że niedługo będzie mi znacznie lepiej wychodziło. Trzymajcie za mnie kciuki. 

Re: Co lubisz robić po pracy?

Spotkać się z przyjaciółmi albo malować paznokcie :D ale od kąd robie hybrydy mniej jest takich wieczorów ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: