Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

  • 2019-03-12, o 10:43
  • 52
  • 10 882
  • 32
  • 41

Re: Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

Od kliku lat praktycznie nie chodzę bez hybryd - ściągam jedne i od razu robię nowe i też nie wydaje mi się że niszczą paznokcie. Fakt - jak zrywałam lakier to płytka była w tragicznym stanie. Odkąd ściągam je frezarką to wszystko jest ok. Moja mama zdejmuje hybrydę zmywaczem z acetonem i też stan paznokci jest w porządku. Niestety ale nieodpowiednie traktowanie jest tu zapewne prolemem zniszczonych paznokci.

Re: Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

Moim zdaniem hybrydy, które są prawidłowo aplikowane na paznokcie nie niszczą płytki pznokcia, najlepiej jednak udać się do profesjonalnego salonu który preferuje właśnie takie zabiegi. Uważam, że w dobrze prowadzonym salonie znajdą się najlepsze marki lakierów. Niżej podam kilka z nich, które bardzo polecam.

NeoNail,

Semilac,

Nails Company,

Hi Hybrid,

Indigo.

 

r6

Zdecydowanie hybrydy

Re: Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

u mnie hybrydy odpadają! Aktualnie jestem na etapie takich żywych letnich kolorów i zakochałam się w lakierach z eveline z serii GLOW and GO! :) no mega kolory i są super trwałe!

Re: Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

Ja zdecydowanie stawiam na hybrydy!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

Hybryda zdecydowanie, czasami też żel. Tradycyjnych lakierów od kilku lat już prawie nigdy nie używam :) ewentualnie na stopy
K.K.

Re: Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

Zdecydowanie hybrydowe

Re: Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

Zdecydowanie lakiery hybrydowe! Manicure trzyma się przez ok. 3 tygodnie, co dla mnie jest super wygodne. Nie wyobrażam już sobie robić zwykłego manicure. :) Poza tym wśród lakierów hybrydowych (przynajmniej w Semilacu, bo tych lakierów używam) jest ogromny wybór kolorów, produktów służących do zdobień itp., że na paznokciach naprawdę można robić cuda. :) 

Re: Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

Hybrydy. Znacznie trwalsze i w sumie prosto się je robi. Używam lakierów hybrydowych Provocater: usunięto reklamę Są bardzo wydajne, mają mocne kolory i nie trzeba nakładać wielu warstw. Do tego szybko się utwardzają. 

Re: Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

Hybryda, robię już 2 lata i moje paznokcie są w bardzo dobrym stanie.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: