Czy skórze częsta zmiana kremu?

  • 2017-09-17, o 10:57
  • 33
  • 6 979
  • 21
  • 25

Czy skórze częsta zmiana kremu?

Czy skórze częsta zmiana kremu?

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

Miałaś na myśli - czy pomaga? Prawdopodobnie nie. To tak jak z szamponami. :)

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

Moim zdaniem również nie. Owszem warto zmienić co jakiś czas krem, ale nie często :)
K.K.

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

czasem tak, ale raczej nie za często

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

Żeby kosmetyk zaczął działać i pojawiły się efekty, potrzeba czasu. Myślę, że trzeba zmienić krem co jakiś czas, jednak nie często. Skóra sama najlepiej informuje nas o swoich potrzebach.

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

Co jakiś czas może tak, ale nie ma co ciągle zmieniać jak jakiś Ci sie sprawdza :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

Od czasu do czasu można zmienić krem, jeśli okazuje się, że nie spełnia naszych oczekiwań. Ja długo szukałam dla siebie idealnego kremu zanim znalazłam odpowiedni, naprawdę dużo kosmetyków przez ten czas przetestowałam.

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

Skóra z wiekiem się zmienia więc potrzebuje innych składników. Poza tym w zależności od pory roku, a nawet dnia, dla skóry lepszy jest inny krem w zimie, a inny w lecie. Na noc dobrze jest czasem zastosować zamiast kremu serum albo maseczkę by uniknąć przyzwyczajania skóry. No i wiadomo pod oczy konieczny jest krem do tych okolic, tak samo inny krem stosuje się gdy wyskoczą nam jakieś wypryski lub przebarwienia. 

:)

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

ja po skończeniu opakowania kupuję inny krem, ale zazwyczaj to 2-3 różne kremy, które stosuję na przemian

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

Moim zdaniem częsta zmiana kremu nie będzie działać na skórę nagatywnie, ale dopieor w przypadu dłuższeg używania kosmetyku można stwierdzić , czy jest on skiuteczny, więc nie ma sensu zmieniać krem co kilka tygodniu, chyba, że wybitnie nam nie służy.

Re: Czy skórze częsta zmiana kremu?

Nie trzeba tak często zmieniać kremu. Ale warto jest dobrać krem do potrzeb skóry.  Polecam dobrze wczytać się w skład kremu bo nie zawsze reklama pokrywa się z rzeczywistością i krem będzie miał takie dobre działanie jak w reklamie. W sieci jest bardzo wiele poradników o tym jak czytać składy kremów i warto jest  z nich skorzystać tak aby dobrać coś o najlepszym wpływie na naszą cerę.  Polecam zastanowić się nad dermokosmetykami bo mogą mieć bardzo dobry wpływ na skórę z uwagi  na ich dogłębne nawilżające działanie

Niezłe są:

USUNIĘTO REKLAMĘ

Dostepne jedynie w aptekach ale warto upolować. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: