Czy to jest grzybica?

  • 2018-12-28, o 00:10
  • 8
  • 2 748
  • 8
  • 9

Czy to jest grzybica?

Dziewczyny mam problem :( moje paznokcie po stylizacji żelowej zostały mocno przepilowane przy zdejmowaniu a na dodatek zrobiono mi od razu manicure japoński (teraz wiem że to nie powinno mieć miejsca) Płytka była super przepilowana, przez 3 tygodnie skracalam i bolało, smarowalam masłem shea Przez następne dwa tygodnie miałam na paznokciach tylko bazę proteinowa indigo i zauważyłam że na małym palcu w miejscu tej żółto-szarej plamki wcześniej była strasznie czerwona plamka, bolało jak przepilowane. Proszę powiedzcie mi co to za zmiana i jak to leczyć, oraz czy na serdecznym jest onycholiza?

Re: Czy to jest grzybica?

Radzę udać ci się z tym problemem do dermatologa lub innego lekarza który będzie ci w stanie stwierdzić cóż to takiego ;) wujek Google nigdy dla mnie nie był dobrym diagnostom i często najadłam się niepotrzebnie przez niego strachu ;)

Re: Czy to jest grzybica?

najlepiej udać się do specjalisty 

Re: Czy to jest grzybica?

Grzybica raczej nie polega na czerwonych plamkach. Czy ten obszar cie caly czas swedzi albo wydziela nieprzyjemny zapach?

Re: Czy to jest grzybica?

ja bym poszła do lekarza, bo szczerze nie wiem czy powinny byc jakieś czerwone plamki :/ nie ufałabym tylko internetowi ;/ 

Re: Czy to jest grzybica?

Niech lekach się wypowie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy to jest grzybica?

Wizyta u lekarza, najlepiej u dermatologa i wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane :)

K.K.

Re: Czy to jest grzybica?

Lekarz powinien to zobaczyć...

Re: Czy to jest grzybica?

Polecam wizyte u lekarza, dermatolog nie wymaga skierowania, a rozwiejej wszelkie wątpliwości.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: