Nietłusta baza wypełniająca pory

  • 2018-03-19, o 18:32
  • 23
  • 8 565
  • 15
  • 19

Re: Nietłusta baza wypełniająca pory

Dobra jest wygładzająca baza od eveline, taka w jasnym opakowaniu, ja przeważnie ją stosuję pod makijaż i faktycznie przedłuża jego trwałość. Nie jest droga, można do dostać w Rossmanach.

Re: Nietłusta baza wypełniająca pory

Hypoallergenic - baza czerwona zwężająca pory 

Re: Nietłusta baza wypełniająca pory

Infallible od Loreal 

:)

Re: Nietłusta baza wypełniająca pory

Ja mam bazę z aa i jestem bardzo zadowolona z zakupu :)
2018-03-20 23:11:47 autor Amante

 

A ile kosztuje ?
2018-03-29 11:55:49 autor jogo

 

Około 30 zł, na promocji można dorwać za 15-16 zł więc warto :)
K.K.

Re: Nietłusta baza wypełniająca pory

Świetna jest baza z neo makeup, mam tą matte perfecting. Wygładza, zmniejsza widoczność porów, fajnie nadaje sie do mojej mieszanej cery, bo nie jest tłusta. Kiedyś myślałam że bazy się nie przydają ale widzę ogromną różnicę w trwałości podkładów i ogólnie wyglądzie kosmetyków na twarzy.

Re: Nietłusta baza wypełniająca pory

Ja lubię wibo, tania i spełnia super swoją rolę

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nietłusta baza wypełniająca pory

Świetna jest baza z neo makeup, mam tą matte perfecting. Wygładza, zmniejsza widoczność porów, fajnie nadaje sie do mojej mieszanej cery, bo nie jest tłusta. Kiedyś myślałam że bazy się nie przydają ale widzę ogromną różnicę w trwałości podkładów i ogólnie wyglądzie kosmetyków na twarzy.

2019-05-14 20:03:28 autor fifinka

 

Czy można gdzieś ja dorwać stacjonarnie? :)
K.K.

Re: Nietłusta baza wypełniająca pory

Miałam miniaturkę z Too Faced i była lepsza od tej z benefitu. jednak takie miniaturki starczą mi na bardzo długi czas, bo używam najrzadziej jak tylko mogę, dlatego że niestety ale po tych bazach wychodzą mi pryszcze, moja skóra bardzo mocno się zapycha od silikonów

ANGELISS

golden rose

Re: Nietłusta baza wypełniająca pory

moż z eveline

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: