Promocja w rossmanie

  • 2019-04-27, o 21:05
  • 32
  • 6 577
  • 12
  • 17

Re: Promocja w rossmanie

Jeszcze będzie nie jedna promka. Wolę kupować kosmetyki online.

podkład, korektor, mgiełka, pomada do brwi, tusz do rzęs i błyszczyl :)

Re: Promocja w rossmanie

Zbliża się kolejna do minus 70% na kolorówkę. Myślę, że jednak i tak korzystniejsze ceny będą online :)

Re: Promocja w rossmanie

Średnie te ceny na promocji w rossmanie będą. Szału nie ma :/
K.K.

Re: Promocja w rossmanie

Ciekawe jak będzie tym razem, ale coś czuję, że największe promki mogą byc na mniej chodliwe produkty. No i czy Vipy dostaną coś extra?  Tak czy siak w drogeriach internetowych ceny są zwykle niższe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Promocja w rossmanie

Ciekawe jak będzie tym razem, ale coś czuję, że największe promki mogą byc na mniej chodliwe produkty. No i czy Vipy dostaną coś extra?  Tak czy siak w drogeriach internetowych ceny są zwykle niższe.

Re: Promocja w rossmanie

Ciekawe jak będzie tym razem, ale coś czuję, że największe promki mogą byc na mniej chodliwe produkty. No i czy Vipy dostaną coś extra?  Tak czy siak w drogeriach internetowych ceny są zwykle niższe.

2019-09-13 11:06:44 autor Magdalenka17

 

Widziałam gazetkę z niektórymi produktami i ich cenami... Ceny wyższe niż w drogeriach internetowych bez żadnych promocji. Wgl się nie opłaca moim zdaniem :/
K.K.

Re: Promocja w rossmanie

Może spojrzę na marki, które drogeria ma na wyłączność. Wolę robić zakupy online, bez przepychania się między tłumem ;)

Re: Promocja w rossmanie

Może spojrzę na marki, które drogeria ma na wyłączność. Wolę robić zakupy online, bez przepychania się między tłumem ;)
2019-09-14 00:00:34 autor koniczyna684

Słyszałam ze w tym roku nie będzie można zamawiać online..

Re: Promocja w rossmanie

Też widziałam tą gazetkę i szału nie ma.....
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: