Nawroty trądziku

  • 2016-03-05, o 18:11
  • 49
  • 18 111
  • 40
  • 38

Re: Nawroty trądziku

Podobno sevolium czy jakos tak dobrze działa

2018-06-21 14:06:19 autor alkam

A co to jest, jakiś krem? Gdzie dostane? Pozdro 

Re: Nawroty trądziku

rozex jest pomocny ale na recepte

Re: Nawroty trądziku

Ja zupełnie przypadkowo natknęłam się na dermosan. Wygląda na to, że trądzik był efektem zapychających kremów. Problem powoli znika ;]

Re: Nawroty trądziku

Słyszałąm że osobom zdażają się nawroty trądziku. Ja brałam Derminax i wszystko jest ok. Żadnych nawrotów. Myslę że dlatego że są to ziołowe tabletki. Poczytajcie o nich: usunieto reklame

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nawroty trądziku

Może spróbowac Skinoren

Re: Nawroty trądziku

zła dieta - tzn żółty ser, czekolada i duuużo tłustego jedzenia w moim wypadku powoduje wysyp i jeśli np. nie robię żadnej maski oczyszczającej co tydzień

ANGELISS

Re: Nawroty trądziku

Jako, że to jest choroba przewlekła, a leczenie jest ciągłe, warto wiedzieć, że odkąd mamy e-recepty i w 100% legalny dostęp do wypisywania leków online (np. usunięto reklamę), to warto z tego korzystać by unikać stania w kolejkach.

Re: Nawroty trądziku

Nie każdemu pomoże jeden lek, krem czy inny specyfik. Najlepiej udać się do swojego dermatologa. 

Re: Nawroty trądziku

Dieta ma ogromny wpływ na stan cery, słodycze bardzo niszczą cere

Re: Nawroty trądziku

Nie każdemu niszczą cerę. Myślę, że na to wpływ może mieć wiele czynników. Moja przyjaciółka kocha słodycze i nie wyobraża sobie każdego dnia ich nie jeść. Cerę ma piękną, idealną. Nie miała też trądziku młodzieńczego. Zazdroszczę jej ;)
Dieta ma ogromny wpływ na stan cery, słodycze bardzo niszczą cere
2020-04-09 08:07:24 autor rdmakeup

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: