Pryszcze i trądzik - pomocy!

  • 2017-10-16, o 22:40
  • 48
  • 11 485
  • 37
  • 38

Pryszcze i trądzik - pomocy!

Witam was serdecznie to mój pierwszy post także proszę o wyrozumiałość, ostatnio mam wielki problem z trądzikiem i pryszczami wiecie dorastanie itp. Próbował już wszystkiego: maść z witaminą A, olejek herbaciany i nic. Ostatnio natrafiłam na to usunięto reklamę może miała to któraś z was ? Jakie macie opinie o tym ? Warto?

Z góry bardzo dziękuje za poświęcony czas, Pozdrawiam 

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Nie wiem co uzywasz, bo usuneli Ci nazwe, ale skoro masz problem z tradzikiem to napewno i z tlusta cera. Tlusta cere trzeba dokladnie oczyszczac i starac sie matowic, mozesz tez w ciagu dnia uzywac bibulek matujacych, ktore nie uszkadzaja makijazu. Do mycia twarzy, zarowno rano jak i wieczorem polecam paste weglowa carbo detox, znajdziesz ja wsrod produktow bielendy. Dzieki tej pascienie tylko dobrze oczyscisz cere i ja zmatowisz, ale tez wzmocnisz i odzywisz naskorek, pozbedziesz sie martwego i twoja cera bedzie wygladala zdrowiej i promienniej. Za dnia lub nawet pod makijaz uzywaj kremow matujaco nawilzajacych. 

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

używam masci punktowo typu bezacne itp jednak bardzo wysuszają cere... stosuję maske silver detox z bielendy, bo jest z weglem i cynkiem więc tez ma fajne działanie

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Niema co wydawać pieniędzy na kosmetyki które tylko mogą pogorszy stan. Najlepiej wybierz się do dermatologa doleci poradzi. A jak jesteś zabiegana. To polecam kupić w aptece Skinoren żel, i żel do mycia zamiast mydła i powidła Iwostin. 

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Odkąd przerzuciłam się na szare mydło to nie mam praktycznie problemów z trądzikiem. Żadne peelingi mi nie pomagały, tylko wysuszały skórę i to tak, że nawilżający nie pomaał.

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Dermatolog to mi akurat przepisał izotek ale tak mnie wysuszył że prawie wyschłąm na wiór. Musiałam sobie kupować drogie kremy nawilżające. 

Ale coś słyszałam o jakimś sewolin czy sevolium że podobno całkiem ok...

Alicja :)

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Mi dermatolog zalecił stosowanie do mycia twarzy emulsji Cetaphil, a następnie kremu z tej samej firmy Cetaphil DA Ultra, widzę poprawę, nie zapycha mi się już cera, jest bardziej nawilżona co powoduje, że nie pojawiają się pryszcze. Testuje ale póki co jestem na tak. 

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Alicja wiem o który kosmetyk ci chodzi bo też go szukałam ale okazało się zże jest ostępny tylko internetowo więc zamówiłam i czekam

wysypało mnie okropnie po kremie z tołpy miał ktoś tak?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Miałam, ale akurat nie po tym kremie. Ewidentnie to krem nie dla Ciebie i odstaw jak najszybciej. Dziewczyny - jesli macie cere wrazliwa to uwierzcie metoda prób i błędow jest chyba najslabszym rozwiazaniem... Radziłabym isc raz a dobrze do sprawdzonego kosmetologa. W Centrum MEdycznym Bieńkowski u nas w bydgoszczy Pani Hania dobrała kosmetyki konkreynie do mojej cery. Najpierw ja wyleczyła z tradziku rozowatego a pozniej zaleciła regularna pielegnacje

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Mogę polecić Ci tabletki które sama brałam na trądzik i pomogły.  Są to ziołowe tabletki Derminax. Godne polecenia są także Nonace czy Royal Skin 500. Poczytaj o nich i wybierz ten który będzie odpoiwedni dla ciebie. Ja info brałam z tej strony: https://zyciebeztradziku.pl/tabletki-na-tradzik/  Ja od siebie mogę polecic na pewno Derminax.

Re: Pryszcze i trądzik - pomocy!

Polecam mycie mydłem siarkowym ale sporadycznie - 2-3 max razy w tygodniu (aby nie przesuszyć skóry) jako działanie p.bakteryjnie miejscowo.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: