kawa zwykła czy rozpuszczalna?

  • 2017-02-03, o 16:22
  • 114
  • 27 945
  • 96
  • 97

Re: kawa zwykła czy rozpuszczalna?

rozpuszczalną

Re: kawa zwykła czy rozpuszczalna?

No właśnie sama kiedyś piłam bardzo dużo kawy rozpuszczalnej, jednak ostatnio o wiele bardziej smakuje mi tradycyjna kawa....  Poza tym kawa sypana ma lepszy aromat.  I na taką właśnie stawiam.

Polecam kupienie sobie kawiarki, szczególnie jeśli nie możecie sobie pozwolić na ekspres.... Kawiarka jest o wiele tańsza niż ekspres do kawy, jednocześnie kawa z niej wychodzi bardzo smaczna:

https://www.sferis.pl/kawiarki-4190

 

Aktualnie w sklepie sferis mają sporo promocji na kawiarki, tak więc warto jest moim zdaniem zajrzeć. 

Tylko i wyłącznie nierozpuszczalna :)

Re: kawa zwykła czy rozpuszczalna?

rozpuszczalna

Re: kawa zwykła czy rozpuszczalna?

zwykła i najlepiej z expresu

Re: kawa zwykła czy rozpuszczalna?

Żadna 

:)

Re: kawa zwykła czy rozpuszczalna?

jak już to zwykła, ale ogólnie nie lubię żadnej :)

Re: kawa zwykła czy rozpuszczalna?

Rozpuszczalna :)) latte najlepiej z duża porcja syropu tofee i lodami
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: kawa zwykła czy rozpuszczalna?

rozpuszczalna

Re: kawa zwykła czy rozpuszczalna?

Zdecydowanie kawa zwykła. Rozpuszczalną piłam kiedyś jednak obecnie wolę kazę ziarnistą. Najlepiej jeśli jest świeżo zmielona oraz palona.  Wiadomo, że jak jestem w gościach i ktoś mnie poczęstuje zwykla kawą to na pewno nie będe narzekała jednak u siebie w domu wolę kawę, która jest ziarnista, szczególnie, że mam ekspres. Oboje z mężem jesteśmy smakoszami i jeśli mamy tutaj wskazać kawę, która do tej pory nam najbardziej smakowała to będzie to usunięto reklamę

 

Po pierwsze można zamówić tam kawy z wielu zakątków świata  ( warto zdecydować się na zestaw kaw bo dzięki temu będziecie mogli zobaczyć, która kawa Wam najbardziej smakuje)

Po drugie świetny aromat

Po trzecie mamy również od nich ekspres i jeśli lubicie espresso, polecam. Ekspres niedrogi, ładny i robi pyszną kawę jak z kawiarni. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: