zapuszczanie

  • 2015-11-27, o 11:07
  • 74
  • 23 959
  • 53
  • 61

Re: zapuszczanie

Właśnie dużo moim koleżanek mi mówiło, że po zalożeniu hybryd paznokcie im rosną jak szalone, a u mnie jest zupełnie odwrotnie. Teraz stosuję serum revitalum, żeby je zapuścić, wtedy spróbuję zrobić manicure hybrydowy. Nie wiem może to kwestia nieodpowiedniego ściągania lakieru hybrydowego.

Re: zapuszczanie

polecam nacieranie oliwką, odżywki i może jakiś zestaw witamin i minerałów albo jakąś kompozycję ze skrzypeam, biotyną i td.

Re: zapuszczanie

"odżywiam" od środka, suplementuję bio-silicą

ANGELISS

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: zapuszczanie

moje się łamią i nie potrafie ich zapuścić

Re: zapuszczanie

Ja nakładam na nie odżywkę plus hybryda - mam bardzo długie i mocne paznokcie w efekcie :) 

Re: zapuszczanie

Nawilżanie paznokci za pomocą olejków i kremów, odpowiednia suplementacja od Wewnątrz. Ja z hybryda wyhodowalam paznokcie mega długie, o jakich nigdy nawet nie marzyłam :)
K.K.

Re: zapuszczanie

Nawilżanie paznokci za pomocą olejków i kremów, odpowiednia suplementacja od Wewnątrz. Ja z hybryda wyhodowalam paznokcie mega długie, o jakich nigdy nawet nie marzyłam :)
K.K.

Re: zapuszczanie

Nawilżanie paznokci za pomocą olejków i kremów, odpowiednia suplementacja od Wewnątrz. Ja z hybryda wyhodowalam paznokcie mega długie, o jakich nigdy nawet nie marzyłam :)
2019-06-09 23:46:37 autor Amante

 

ja też dzięki hybrydzie mam długie paznokcie

Re: zapuszczanie

Moje paznokcie są długie tylko wtedy, kiedy mam na nich hybrydę. Żadne odżywki, suplementacja itd. nie dają rady.

Re: zapuszczanie

Ja też zapuszczam paznokcie tylko pod hybrydami.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: