Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

  • 2019-03-12, o 10:43
  • 52
  • 10 872
  • 32
  • 41

Re: Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

rzadko maluję paznokcie, ale jeśli już to tylko hybryda - zwykłe lakiery złażą mi po jednym dniu albo i kilku godzinach ;/

Re: Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

Hybrydowe! Piękne paznokcie przez długo czas. Zero odpryskow. Zwykły lakier nie wytrzymuje nawet jednego dnia na moich paznokciach natomiast hybryda spokojnie 3 tygodnie :)
K.K.

Re: Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

Aktualnie noszę paznokcie żelowe.  Przetestowałam paznokcie hybrydowe jednak wolę paznokcie dłuższej długości, tak więc żelowe są wytrzymalsze. Hybrydy również mi się trzymały ale jedynie na krótszych. Na długich pękały mi po bokach bo mam pracę, która wymaga operowania rękami.  Może jakby to była inna praca to lepiej by mi się trzymały ;) 

USUNIĘTO REKLAMĘ

Jestem również bardzo zadowolona z dziewczyny, która robi mi pazurki. Prawdziwa artystka oraz pazurki za każdym razem wychodzą przepiękne. Bardzo dopracowane, takie jakie chciałam. 

Hybryda! Trwała, pięknie lśni i wygląda zawsze jak nówka.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

Zdecydowanie tradycyjne, hybrydowe całkowicie zniszczyły mi paznokcie.

Re: Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

Zdecydowanie tradycyjne, hybrydowe całkowicie zniszczyły mi paznokcie.

2019-05-23 17:56:03 autor rybi

 

Paznokcie niszczy nieumiejętnie wykonana stylizacja, złe ściągnięcie a nie same produkty :)
K.K.

Re: Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

Zdecydowanie tradycyjne, hybrydowe całkowicie zniszczyły mi paznokcie.

2019-05-23 17:56:03 autor rybi

 

Paznokcie niszczy nieumiejętnie wykonana stylizacja, złe ściągnięcie a nie same produkty :)
2019-05-23 22:15:43 autor Amante

Dokładnie tak :)

Re: Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

Zdecydowanie wolę hybrydę niż zwykłe lakiery - dłużej się trzyma i wygląda o wiele schludniej :) 

Polecam Ci firmę Semilac, mają duży wybór ładnych kolorków

Raczej normalne, lakiery hybrydowe bardzo zniszczyły mi płytkę na paznokciu. Musiałam czekać aż całe odrosną, żeby były normalne i zdrowe, przez ten cały czas nie mogłam nic robić na paznokciach.

Re: Wolicie lakiery hybrydowe czy tradycyjne?

hybryda

ANGELISS
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: