Bardzo zniszczone włosy

  • 2015-08-20, o 18:04
  • 81
  • 26 436
  • 60
  • 68

Re: Bardzo zniszczone włosy

Nie da się uratować mocno zniszczonych włosów, trzeba je ściąć i potem dbać o nie, by po raz kolejny nie doprowadzić do takiego stanu. 

Re: Bardzo zniszczone włosy

Pozostaje tylko ścięcie :(
K.K.

Re: Bardzo zniszczone włosy

trzeba po prostu ściąć

Re: Bardzo zniszczone włosy

odżywić ich się nie da, możesz spróbowac keratynowe prostowanie zrobić. ja robiłam amazon keratin i odżywiło mi włosy, bo keratyna wypełnia ubytki i włosy wyglądają lepiej, zdrowiej :) to będzie ok chyba, w międzyczasie pielęgnacja, odżywki z silikonami. I podcinać w międzyczasie, dzięki temu pozbędziesz się zniszczonych partii.

Re: Bardzo zniszczone włosy

Co zniszczone to ściąć, innej rady nie ma, a na przyszłość po prostu odpowiednio dbać o włosy, myć, odżywiać, olejować. Jesli farba to delikatna. Jesli jakieś stylizowanie to delikatnym sprzętem. Np. babyliss ma taką nową linie sensitive, delikatną dla włosów. Ja mam akurat lokówkę z tej serii i bardzo jestem zadowolona.

Re: Bardzo zniszczone włosy

Zapytaj w aptece czy nie znajdziesz czegoś na porost włosów.

Re: Bardzo zniszczone włosy

dobre efekty daje botoksowanie włosów. Można przeprowadzić zabieg samemu. U fryzjerki kosztuje ok 80 zł , na allegro mozna kupić zestaw za ok 160 zł i wystarcza na 3 razy. Efekt po zabegu utrzymuje się mniej więcej około 3 tygodnie, więc w sumie raz miesiącu powinno się zrobić. Polecm, sprawdziłam osobiście, włosy są fajne, gładkie i jakby grubsze

Re: Bardzo zniszczone włosy

Na zniszczone włosy łamliwe polecam odżywke Revlon Proffesional. Marka Revlon od dawna wychodzi naprzeciw potrzebom wymagających klientów, którzy oczekują od odżywki do włosów skuteczności i wydajności. Producent oferuje różne serie produktów odżywiających do włosów. Nieważne, czy szukasz maski lub odżywki do włosów suchych, zniszczonych, kręconych czy może po koloryzacji, możesz liczyć na to, że wśród produktów Revlon Professional znajdziesz kosmetyki fryzjerskie, które sprostają Twoim potrzebom. Kosztuje ok 30zł. ;)

 

 

 

r4

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Bardzo zniszczone włosy

ja po prostu obcięłam połowę moich włosów i jestem bardzo zaddowolona. Od razu są zdrowsze, lepiej się ukadają i lepiej wyglądają ;)

Re: Bardzo zniszczone włosy

Ja dzisiaj podcionam włosy, bo mam długie i mi się zaczynają rozdwajać na końcach. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: