Jaki krem na zmarszczki??????

  • 2015-12-14, o 22:48
  • 74
  • 22 537
  • 67
  • 64

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

kremy nic nie pomoga przeciez

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Ja lubię kremy z Loreala, bardzo dobre są i niedrogie.

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Oczywiscie ze pomoga, trzeba tylko regularnie wklepytwac i w pore zaczac. Jasne ze nie bedzie efektu wow jak ktos ma głębokie zmarszczki i nic z tym nie robił, ale ważna jest też przecież profilaktyka....

Loreal ma słabe składy i jest testowany na zwierzętach...

Alicja :)

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Spróbujcie sobie Richevon, mojej mamie serio pomógł, a miała niezłe zmarszczki na czole i pod oczami,

Wszyscy kiedyś umrzemy. Lecz nie wszyscy wiedzą, jak żyć. 

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

a z kąd ten richewon bierzecie? nie ma go na tej stronie 

chetnie bym spróbowała bo czas ucieka a na czole mam juz dosc spore "krechy""

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Jak dla mnie sprawdziła się Ziaja jednak https://www.doz.pl/apteka/p133317-Ziaja_GdanSkin_wodaskora_kolagenowy_krem_na_noc_wygladzajacy_zmarszczki_50_ml , brałam ostatnio z miesiąc temu i jest mega wydajny. Ładnie się rozprowadza i fajnie napina mi skóre. 

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Polecam estetycznamed oferują tam zabiegi na zmarszczki super efekty polecam każdemu. 

 

 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

JA również polecam estetycznamed, przeprowadzają naprawdę dobre zabiegi, które świetnie wygładzają zmarszczki

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

liftingująco – wygładzający krem przeciwzmarszczkowy na dzień z filtrem od Bielendy z serii lift to bardzo fajna propozycja. Wszystko zależy też od tego, czego się oczekuje od danego produktu. Mi zależało na wyraźnym spłyceniu obecnych zmarszczek i zapobieganiu powstawania nowych. Krem a w zasadzie koncentrat sprawdził się bardzo dobrze. Oczywiście efekty przychodzą z czasem, ale jeśli nie jesteście w gorącej wodzie kąpane to spokojnie można zaczekać te 2-3 tygodnie na zauważenie efektów :)

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

z pharmaceris

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: