Dzień matki

  • 2015-05-22, o 18:20
  • 61
  • 23 799
  • 40
  • 51

Re: Dzień matki

Zabiore mame do spa

Re: Dzień matki

Kupie jej jakies dobre wino i czekolade

Re: Dzień matki

Ja już kupiłam kremy dla mamy i do tego perfumy :)

Re: Dzień matki

ja zabieram mamę na masaż z okazji dnia matki oraz kupiłam jej kilka kosmetyków pielęgnacyjnych. Skompletowałam fajny zestaw z eveline i myślę, że będzie zadowolona :) najbardziej jestem ciekawa tego kremu z serii Hyaluron&Collagen 50+, bo to nowość, ale widzę u niej na półce inne kremy z tej firmy więc powinno być ok ;)

Re: Dzień matki

ja stawiam na praktyczne prezenty. Kupię mamie bukiet kwiatów, kupiłam już perfumy i jeszcze takie skoncentrowane serum w formie pipetki z Eveline. Niech kobietka poczuje się doceniona :):):)

Re: Dzień matki

Ja zazwyczaj kupuje to czego akurat potrzebuje a do tego upieke jakieś ciasto :)
K.K.

Re: Dzień matki

Zawsze mozesz tez kupic jej voucher na jakis zabieg kosmetologiczny. 

Re: Dzień matki

ja mamuście kupiłam krem z eveline age therapy odbudowujący krem-kuracja wygładzający zmarszczki. Lubię te markę, ma kilka kremów od nich więc myślę że i ten jej podpasuje ;)

Re: Dzień matki

Moja mama lubi dostawac pizamy itp, jakies szlafroki albo koszule nocne, moze cos takiego? swojej kupilam z luny lux bo juz kiedys tam kupowalam i szybko wysylaja, ale ogolnie wydaje mi sie ze dobry pomysl na prezent:D

Re: Dzień matki

Jeśli ma być kosmetycznie, to ja mam ustalone z moją mamą, że wybieram jej pielęgnację jako prezent, zwykle kremy i balsamy (znam jej cerę). Sprawdza się też karnet na wizytę u kosmetyczki lub opłacenie jakiegoś zabiegu u dermatologa.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: