Sucha skóra mimo nawilżania

  • 2012-03-01, o 18:59
  • 266
  • 99 951
  • 174
  • 163

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Ja jak mialam mocno wysuszona skore to skusilam sie na sevolium, ktore dodatkowo bylo bardzo fajne na ogolna redukcje sebum. Ale to byl krem naturalny, bez zadnych slsów ani nic wiec sila rzeczy dobrze nawilżal, a dodatkowo mial fajny sklad i w sumie problem zniknal mi dosc szybko. 

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Nawilżanie nic nie daję kiedy nie znamy przyczyny. Warto udać się do specjalisty by ten zrobił np: komputerową analizę skóry twarzy. Ja parę miesięcy temu taką miałam. Mój ulubiony gabinet dermatologiczny zainwestował w nową technologię do komputerowej analizy skóry twarzy lumiscan. Wychodząc z gabinetu miałam pewność, że terapia którą mi zaproponował po wykonaniu badania dermatolog jest słuszna i została dobrze mi przedstawiona. Koszt takiego badania waha się od 200 do 400zł.Coraz więcej gabinetów ma lumiscana, a ja badanie robiłam w Rzeszowie w Piccolo La Stella :)

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Jezeli masz wysuszona skore to znacyz, ze twoj organizm ma wewnetrzny problem z np. dieta albo hormonami. Albo jednym i drugim. 

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

nie zaszkodzi nawodnić się od wewnątrz, ja oprócz tego używam jeszcze krem hydroalga, a na noc olejek arganowy

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Kosmtyki na pewno pomogą ale trzeba tez może pomyśleć o czym bardziej profesjonalnym. Sprawdził się już wielu osobom zabieg z użyciem produktu Restylane Skinboosters. Można dzięki temu całkowicie nawilżyć skórę i będzie ona młodo wyglądać.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Sucha skora mimo pielegnacji moze byc objawem chorob naszych wewnetrznych organow takich jak wątroba i trzeba to koniecznie badać!

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Bardzo fajnie się sprawdzają do wrażliwej i suchej skóry kosmetyki enilome, mozna je zamówić w aptece internetowej doz.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Dobrze napisane Toca. też tak moze być, więc warto a wręcz trzeba wybrac się na jakieś badania.  Jakby wszystko było okay, to można jeszcze spróbować zabiegów regenracyjnych z Restylane Skinboosters. Też dobrze nawilża skórę taki zabieg. No ale tak jak wspomniałam. najpierw badania.

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Dziewczyny próbowałyście działać zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz? Ja z suchą skórą miałam problemy od zawsze... Długo próbowałam znaleźć odpowiedni krem, ale to było zwyczajnie niewystarczające. Rok temu postanowiłam wypróbować kolagen, ale zaówno w postaci kremu jak i tabletek. Dużo osób poleciło mi Noble Medica i Pure Collagen Cream oraz Pure Collagen w kapsułkach. Już przy drugim opakowaniu zauważyłam znaczną poprawę zaówno nawodnienia, jak i stanu mojej skóry.  Ze swojej strony bardzo polecam oba produkty. 

Re: Sucha skóra mimo nawilżania

Może lepiej zainwestować w balsamy o kremy z lepszej polki . Mi pomogły kremy z firmy novaclear z serii atopis. Moja skóra jest świetnie nawilżona i wygładzona .

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: