Balsamy a cellulit - co kupić?

  • 2015-05-07, o 01:17
  • 157
  • 54 618
  • 97
  • 105

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Wiecie co dziewczyny po takich kosmetykach antycellulitowych nie można się spodziewać diametralnej zmiany, cellulit nie zniknie sam z siebie, trzeba zdrowo jeść i ćwiczyć regularnie. Nie mniej jednak takie kosmetyki mogą pomóc poprawiając jędrność skóry, jak skóra będzie elastyczniejsza, to i cellulit będzie mniej widoczny. U mnie sprawdziło się serum modelujące slim extreme od eveline, jest dobre, nawilża, wygładza skórę.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

boże, ja już tyle tych kremów przetestowałam i jedno wielkie nic :) albo mnie podrażni, albo nie zadziała i takim sposobem tylko hajs tracę. Tak więc, dziewczyny, bardzo mocno proszę - coś sprawdzonego, naturalnego, co by nie podrażniło i przede wszystkim - działającego? :)) mam świadomość, że tanie to nie będzie, ale biorę to na klate :D

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Może nie napiszę nic na temat bo w kwestii balsamów nie jestem poinformowana, ale według mnie warto poczytać o suplementach na cellulit takich jak na przykład cellinea. Możecie przeczytać więcej informacji o Cellinei tutaj: zyciebezcellulitu.pl Sama stosowałam te tabletki równocześnie przestrzegająć diety oraz wykonująć ćwiczenia kilka razy w tygodniu i po moim cellulicie nie pozostał ani jeden ślad.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Na cellulit to peeling kawowy a nie balsamy. :P

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

boże, ja już tyle tych kremów przetestowałam i jedno wielkie nic :) albo mnie podrażni, albo nie zadziała i takim sposobem tylko hajs tracę. Tak więc, dziewczyny, bardzo mocno proszę - coś sprawdzonego, naturalnego, co by nie podrażniło i przede wszystkim - działającego? :)) mam świadomość, że tanie to nie będzie, ale biorę to na klate :D

2019-03-18 13:57:21 autor cornelka

to właśnie może coś z naturalnych? jakis sinial np?? ja go uzywam 2 miechy juz, bez najmniejszych zastrzerzen

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

boże, ja już tyle tych kremów przetestowałam i jedno wielkie nic :) albo mnie podrażni, albo nie zadziała i takim sposobem tylko hajs tracę. Tak więc, dziewczyny, bardzo mocno proszę - coś sprawdzonego, naturalnego, co by nie podrażniło i przede wszystkim - działającego? :)) mam świadomość, że tanie to nie będzie, ale biorę to na klate :D

2019-03-18 13:57:21 autor cornelka

to właśnie może coś z naturalnych? jakis sinial np?? ja go uzywam 2 miechy juz, bez najmniejszych zastrzerzen

2019-03-29 11:56:57 autor lilianne

yas, kupiłam ten sinial, jak poleciłaś, i na razie po troszkę ponad miesiącu używania jestem prze ogromnie zadowolona, serio. w życiu nie miałam tak nawilzonej i jędrnej skóry. Chwała ci za to dobra kobieto :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Polecam kosmetyki Elancyl, stosowałam i są skuteczne, ale ceny mają dosyc, wysokie. 

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Polecam kosmetyki Elancyl, stosowałam i są skuteczne, ale ceny mają dosyc, wysokie. 

2019-05-20 20:15:59 autor koniczyna684

 

Jak bardzo widoczne są efekty i po jakim czasie? :)
K.K.

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Moim zdaniem balsamy nie działaja na cellulit. Pisze to bo próbowałam bardzo wiele balsamów na cellulit i żaden z nich nie przyniósł dobrego efektu. Polecam poczytanie sobie raczej o zabiegach USUNIĘTO REKLAMĘ 

Bo wiele z nich jest w stanie przynieść o wiele lepsze efekty jak

endermologia

karboksyterapia

ewentualnie zabieg z wykorzystaniem dermapenu

Najlepiej na miejscu dopytać się co będzie najlepsze

Re: Balsamy a cellulit - co kupić?

Niestety nie mogę Ci polecić żadnego balsamu bo nigdy takowego nie stosowałam. Mogę CI natomiast polecić tabletki detocell o których dowiedziałam się z tego rankingu: USUNIĘTO REKLAMĘ  . Są tanie i przede wszystkim działają. Przynajmniej na mnie. :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: