Sinial - próbowałyście?

  • 2019-05-17, o 13:01
  • 12
  • 4 835
  • 7
  • 9

Sinial - próbowałyście?

Cześć dziewczyny!

Czy próbowała któraś z was Siniala? W skrócie to serum antycellulitowe, z naturalnymi składnikami. Pytam, bo mój cellulit nie reaguje już na nic. Ćwiczenia, dieta - na nic. Uczepił sie i koniec. Szukam po prostu czegoś co w jakiś sposób mnie wspomoże, a nie czegoś zamiast ćwiczeń i diety, żeby było jasne :) dlatego błagam, nie piszcie - ćwiczenia i dieta pomogą, nic nie zadziała jak będziesz leżała i nic nie robiła.

 

Z góry dziękuję :)

Re: Sinial - próbowałyście?

jeszcze nie

Re: Sinial - próbowałyście?

same cwiczenia pomkagaja, moze zmien trening

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sinial - próbowałyście?

same cwiczenia pomkagaja, moze zmien trening

2019-05-19 19:36:39 autor rdmakeup

 

nie u każdego :) nie jestem pierwszą osobą, której sam trening nie pomaga. Też o to nie pytałam, ale dzięki :D

Re: Sinial - próbowałyście?

a może masz wodny cellulit, w takim przypadku spróbuj tabletki

Re: Sinial - próbowałyście?

ja używałam i polecam, ladnie ujdernia, na prawde :) jak ćwiczysz i trzymasz się diety to tym bardziej da świetne efekty, bo bez tego to nic nie pomoże.

Re: Sinial - próbowałyście?

Nie słyszałam nawet.

:)

Re: Sinial - próbowałyście?

 

a może masz wodny cellulit, w takim przypadku spróbuj tabletki

2019-05-25 13:14:50 autor mtigra

 nie chcę tabletek, mam problemy z żoładkiem i raczej staram się nie przyjmować takich rzeczy :)

ja używałam i polecam, ladnie ujdernia, na prawde :) jak ćwiczysz i trzymasz się diety to tym bardziej da świetne efekty, bo bez tego to nic nie pomoże.

2019-05-30 12:11:55 autor dzoanna91

 

dzięki!! <3 szczerze liczyłam na taką odpowiedź :D długo go używasz?

Re: Sinial - próbowałyście?

ja już około pół roku :) ciężko się z nim rozstać po prostu

Re: Sinial - próbowałyście?

Po jakim okresie czasu widzicie rezultaty?

Re: Sinial - próbowałyście?

Po jakim okresie czasu widzicie rezultaty?

2019-06-29 17:46:59 autor comfortinnending

ja go aktualnie używam już kilka miesięcy i efekty musze ci powiedziec ze moze po jakims miesiacu? wiesz, ty pewnie roznice odczujesz od razu, bo juz po kilku uzyciach ja czulam, ze mam lepsza skore, bardziej nawilzona, jedrna. Ale tak zeby to było faktycznie widoczne dla innych, no to 1-2 miesiące na pewnno

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: