Karma dla psa

  • 2019-03-19, o 12:53
  • 33
  • 7 467
  • 25
  • 23

Karma dla psa

Jak wybieracie karmy dla psa?  Jakich firm karmy kupujecie? 

Re: Karma dla psa

Mój sam decyduje, co chce jeść. Po prostu jedne mu smakują inne nie. Najbardziej lubi Pedigree i Chappi. 

Re: Karma dla psa

o dobrym skladzie

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Karma dla psa

Ja muszę niestety gotować, bo niestety ale on gryźć nie będzię... :|

Re: Karma dla psa

Ja muszę niestety gotować, bo niestety ale on gryźć nie będzię... :|
2019-04-08 11:53:53 autor Kejti91

Te nasze psinki to mają niezłe charakterki :)

Re: Karma dla psa

Staram się mu urozmaicać, więc kupuje karmy bardzo różnych marek i o różnych smakach 

:)

Re: Karma dla psa

Lubimy karmy Puriny i Brit :)

Re: Karma dla psa

Dzięki dziewczyny za porady. Warto na pewno będzie przetestować :) 

Re: Karma dla psa

Oj niezłe charakterki mają. Przynajmniej mój pies. Jeśli karma nie będzie mu odpowiadała to nie zje.  Poza tym swego czasu moja mama nauczyła go jeść resztki ze stołu. Sama obecnie staram się jego oduczać od jedzenia takich rzeczy bo nie jest to dobre. Nie wiem jednak czy przestanie żebrać bo jak raz się już nauczył żebrać, to pewnie będzie tak robił dalej.

Jeśli nie wiesz jaką karmę wybrać to polecam zajrzeć sobie tutaj: USUNIĘTO REKLAMĘW sklepie mają duży wybór markowej karmy i na pewno doradzą jaka będzie najlepsza karma dla psiaka. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Karma dla psa

Moj też podjada nasze jedzenie. To duży pies - owczarek niemiecki - więc sporo potrzebuje jedzonka. Jak dostanie coś słodkiego, to już w ogóle jest wniebowzięty. Wiem,  że nie powinno się tak karmić psa, ale on tak całe życie je i jest zdrowy :) Skończył 10 lat i ma się świetnie. Owczarki przeciętnie żyją tylko 13 lat. 

Re: Karma dla psa

Owczarka nie niemieckiego na pewno zadowoli karma reico a to dlatego jest wysokoenergetyczna a zawartość mięsa wnosi ok 70 procent. Do tego nie ma w niej chemicznych konserwantów i innych takich które powodują że pies je bez opamiętania i tyje.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: