Seksowna bielizna

  • 2016-01-27, o 12:31
  • 33
  • 10 005
  • 27
  • 24

Re: Seksowna bielizna

Sprawdź sobie butiki online. To mój najlepszy pomysł jak zdobyć piękny komplecik za groszę. Może coś takiego reklama! ? Jest piękny i bardzo dobrze podtrzymuje biust

Re: Seksowna bielizna

Zakupy online wydają się dobrym pomysłem. Popatrz na ten komplet usunięto reklamę ,według mnie facet zwariuke. Połączenie koronek i czerni nigdy nie wyjdzie z mody. Czerwień również zda egzamin 

Re: Seksowna bielizna

Bielizna to jedno,a le gadzety to drugie, one potrafią też zrobić konkretny nastrój i wzbudzić u faceta pożadanie, ja ostatnio kupiłam sobie jajeczko lush i nawet nie macie pojecia, jaki seks fajny teraz mamy, warto popróbować takich zabawek :) 

Re: Seksowna bielizna

Też może byc to wygodne. 

Re: Seksowna bielizna

Bielizna powinna być zmysłowa. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Seksowna bielizna

Sprawdź ten artykul https://www.bieliznadamska.warszawa.pl/staniki-pare-slow-na-temat-bielizny-damskiej/ myśle że będziesz miala dużo wskazówek 

Re: Seksowna bielizna

Warto rozejrzeć się tutaj gdzie właśnie piszecie. Można liczyć na o wiele lepsze opcje. Poza tym moim zdaniem lepiej zainwestować w coś lepszej klasy. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Seksowna bielizna

Hej. Ja właśnie starałam się znaleźć jakąś seksowną bieliznę, ale nie w sklepie erotycznym. Spory wybór jest na przykład na usunięto reklamę więc można sobie coś wybrać, a po ostatnim zamówieniu stwierdzam, że mają całkiem niezłą jakość bielizny, jak na ceny, które proponują.

Re: Seksowna bielizna

Bielizna to jedno,a le gadzety to drugie, one potrafią też zrobić konkretny nastrój i wzbudzić u faceta pożadanie, ja ostatnio kupiłam sobie jajeczko lush i nawet nie macie pojecia, jaki seks fajny teraz mamy, warto popróbować takich zabawek :) 

2019-03-26 11:36:40 autor makina8

 

sroga mina nie znaczy zawsze to samo bielizna erotyczna Łódź sklep usunięto reklamę

Re: Seksowna bielizna

bielizna

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: