Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

  • 2012-08-30, o 00:28
  • 73
  • 126 357
  • 52
  • 58

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

Sól fizjologiczna mi pomaga, bardzo nawilża i stosujęzamiast sztucznych łez :) Ale oprócz tego musisz coś jeszcze, na wszelki wypadek idź do lekarza bo to może być na podłozy bakteryjnym, alergicznym itp.

Czasem można pobłądzić, kochać nieodpowiednią osobę, płakać nad drobnostkami, ale to jedynie zbliżyło nas do miejsca, w którym jesteśmy. Wszyscy popełniamy błędy, mamy rozterki i żale z przeszłości. Ale każdy z nas ma siłę by ukształtować nowe dni w swą przyszłość. Każda rzecz, która przytrafia nam się w życiu przygotowuje nas do tego, co ma jeszcze nadejść.

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

Z domowych sposobów to jedynie rumianek, nawet kotu niedawno oczka przemywałam bo miał zapalenie spojówek i po kilku dniach przeszło. Ja natomiast uzywam krople Hialeye bo nie podrazniają spojówki i nie są bardzo drogie

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

Okłady z torebki z herbaty lub inne ciepłe okłady. Potrafią działać cuda :)
K.K.

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

oklady z herbaty

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

Oklady z rumianku. Można przykładać woreczki lub moczyć w letnim naparze np płatki kosmetyczne czy watę.

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

Moim zdaniem z zapaleniem spojówek należy jak najszybciej udać się do okulisty.

 

 

_______________________________

ściąganie zaćmy z oka - http://alfavision-zacma.pl/zabieg/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

Specjalista najlepiej pomoże

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

chyba najlepiej iśc do lekarza i zobaczyć co to może być, z oczami nie ma żartów

lepiej pojsc do okulisty

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

ja od czasu walki z nuzeńcem nie bagatelizuje problemów z oczami.. kiedys tez mnie tak pieklo i swedzialo ale zwalalam na alergie i za duzo przesiadywania przy komputerze.. potem okazalo sie ze to pasożyt i walka z nim trwala dobry rok ! Do dzisiaj dbam bardzo o oczy, stosuje do higieny chusteczki retinea titiol https://retinea.pl/titiol/ chodze na kontrole itd. lepiej tez to skontroluj, nie ma co cierpiec

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: