Tanie a dobre kosmetyki :)

  • 2017-02-07, o 14:56
  • 74
  • 22 206
  • 61
  • 60

Re: Tanie a dobre kosmetyki :)

Bronzer z MUR Ultra Bronze, Trio z Hean - rozświetlacz, róż, bronzer. Szczególnie bronzer z tego zestawu przypadł mi do gustu, zużywam go hurtowo :D   

Re: Tanie a dobre kosmetyki :)

Tusz Volume Temptation Eveline, bardzo dobry, efekt wow na rzęsach, przynajmniej na moich. Wiadomo, że u każdego to inaczej może być, także trzeba testować i tyle. Ja całe szczęście znalazłam swój ulubiony tusz, chyba kupić na zapas.

Re: Tanie a dobre kosmetyki :)

Hildegard Braukmann - pewnie, że wybrane kosmetyki, bo więcej nie testowałam, ale...

Na pewno dezodorant, mydło i krem do cery suchej. W każdym przypadku można się spodziewać naprawdę pozytywnej zmiany na plus. 

Oczywiście - każdy element może wyglądać tutaj całkiem inaczej. 

Re: Tanie a dobre kosmetyki :)

Tusz Eveline, Volumix Fiberlast Mascara Volume & Lif & Separation :) 

Re: Tanie a dobre kosmetyki :)

floslek, miss sporty

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tanie a dobre kosmetyki :)

Również znam te firmy. Muszę zerknkąć sobie na ich nowości :) 

Paletki z Makeup Revolution

Re: Tanie a dobre kosmetyki :)

Jak najbardziej się z tym zgadzam. Obecnie jest wiele dobrych firm, które nie muszą kosztować fortuny. Kiedyś faktycznie była rożnica pomiędzy droższymi a tańszymi firmami, szczególnie jeśli chodzi o kosmetyki do malowania się. Obecnie już takiej dużej różnicy nie ma. Lubię sobie co jakiś czas kupic jakąś paletę do malowania oczu i nie wydaje mi się aby sensowne było wydawanie na nią dużych pieniędzy. Szczególnie, że niekiedy kolory z palety średnio do mojej twarzy pasują.

 

 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Tanie a dobre kosmetyki :)

Pomada wibo - nawet kosmetyczka pytała co to za cudo bo świetnie się trzyma. Podkład z eveline też jest super no i puder bell - moje ulubieńce.

Re: Tanie a dobre kosmetyki :)

Ja mogę polecić krem mediderm. Jestem w nim zakochana :) cudownie nawilża twarz i jest bardzo tani!
K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: