Gdzie można kupić ciekawe okulary przeciwsłoneczne

  • 2016-01-09, o 12:12
  • 39
  • 13 874
  • 29
  • 34

Re: Gdzie można kupić ciekawe okulary przeciwsłoneczne

Ja kupowałam okulary przeciwsłoneczne w Optiland. Wybrałam sobie modne w tym sezonie Ray-Ban (usunięto reklamę) Eleganckie stylowe oprawki, idealny kształt, doskonale pasują mi do twarzy. W tym sklepie kupuję nie tylko okulary, ale też soczewki kontaktowe. Oferta jest bardzo duża.

Re: Gdzie można kupić ciekawe okulary przeciwsłoneczne

na aliexpress

Re: Gdzie można kupić ciekawe okulary przeciwsłoneczne

Duzo oryginalnych albo smiesznych jest na aliexpress. 

Re: Gdzie można kupić ciekawe okulary przeciwsłoneczne

Alieexpress! Niskie ceny, dużo wzorów, kolorów :)
K.K.

Re: Gdzie można kupić ciekawe okulary przeciwsłoneczne

Nie wiem czy zdecydowałabym się na kupno na tej platformie bo obawiałabym sie o filtry a filtry są najważniejsze. Sama zamawialam okulary tutaj usunięto reklamę 

W sklepie obecnie są duże przeceny na okulary przeciwsłoneczne. Można zamówić przez ich stronkę ale również wybrac się do jednego z salonów stacjonarnych a mają je w kilku dużych miastach ( jak Kraków czy Warszawa). Ogólnie okulary przeciwsłonczne to nie tylko marka ale przede wszystkim konkretne wykonanie oprawek oraz dobre filtry. Noszenie tanich okularów przeciwsłonecznych może być szkodliwe. 

Re: Gdzie można kupić ciekawe okulary przeciwsłoneczne

Vision express ma duży asortyment

Re: Gdzie można kupić ciekawe okulary przeciwsłoneczne

Ja na ostatni wakacyjncy wyjazd kupiłam okulary kocie oczy marki polarzone usunięto reklamę

Pierwszy raz mam do czynienia z tą firmą i muszę przyznać, że okulary bardzo ładnie się prezentują i wyglądają na trwałe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Gdzie można kupić ciekawe okulary przeciwsłoneczne

W solano są fajne z polaryzacją i w przystępnych jak na takie okulary cenach

Re: Gdzie można kupić ciekawe okulary przeciwsłoneczne

Kupienie okularów przeciwsłonecznych w tanich sieciówkach bywa kuszące jednak takie okulary rzeczywiście nie mają w sobie odpowiednich filtrów. Ostatnio czytałam artykuł w czasopiśmie naukowym, który przestrzegał przed takimi praktykami. Jeśli chodzi o mnie to również zdecydowąłam się na okulary przeciwsłoneczne w sprawdzonym miejscu usunięto reklamę Gdzie tez obsługa doradziła mi jaki model wybrać. Nie płaci się wbrew pozorom jedynie za markę ale to jak okulary chronią nasze oczy. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: