LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

  • 2011-12-27, o 22:49
  • 65
  • 25 340
  • 41
  • 53

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

Bardzo chętnie skorzystałabym z usuwania włosków laserem. Jeszcze nie miałam okazji. 

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

ja miałam okazję usuwać włoski i fajna sprawa 

Wybieram się na taki zabieg

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

Polećcie proszę dobry gabinet w Warszawie, który ma w ofercie depilację laserową? Ma odłożonych trochę pieniędzy i chciałabym w końcu pozbyć się niechcianego owłosienia.

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

Ja robiłam depilację w elite, mogę ich polecić, mają mocny laser, ceny niewygórowane, miła obsługa, nie miałam żadnych zastrzeżeń. Jak masz dosyć ciemne włosy, to powinno wystarczyć Ci 3-4 sesje i po problemie.  To duży komfort serio, opłaca się zainwestować każde pieniądze. 

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

Mi pomogło na usunięcie owłosienia. Długo zbierałam się do zapisania sie na zabieg depilacji laserowej ale jestem zadowolona. Pozbyłam sie włosków, które bardzo mnie denerwowały, jednocześnie powodowały  u mnie spore kompleksy. Bo miałam je czarne i nawet jak ogolilam nogi, to miałam na nich czarne kropki. NIe wyglądało to zbyt dobrze. 

https://krakow.dlawas.info/beauty/depilacja-laserowa-pozbadz-sie-niechcianych-wloskow-na-zawsze/cid,13204,a

Jeśli będziecie chciały wybrać się na zabieg depilacji, polecam zdecydować się na usunięcie włosków za pomocą dobrego lasera, poczytajcie sobie o rodzajach bo nie wszystkie dają dobre rezultaty. 

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

Dołączam się do grona zadowolonych osób, akurat u mnie włosy rosną na ciele bardzo szybko i musiałam latem golić się niemal codziennie ... Wreszcie zdecydowałam się na taki zabieg. Dla osób szukających kliniki wykonującej laserowe usuwanie owłosienia w Szczecinie to polecam Miracle Clinic. Polecam poczytać: http://www.miracleclinic.com.pl/zabiegi-szczecin/depilacja-laserowa/

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

Ja miałam zawsze problem z wrastającymi włoskami i pomógł mi tylko depilator IPL ... Ja akurat mam B-shine Blush od Beautifly.. Jestem bardzo zadowolona bo włoski przestały wrastać i rosną dużo słabsze. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

Marzę o zakupie jakiegoś depilatora ipl i może kiedyś się w końcu uda.

Re: LASER-(usuwanie wasika,zbednych wloskow,usuwanie naczynek)

Ja miałam zawsze problem z wrastającymi włoskami i pomógł mi tylko depilator IPL ... Ja akurat mam B-shine Blush od Beautifly.. Jestem bardzo zadowolona bo włoski przestały wrastać i rosną dużo słabsze. 

2021-03-12 22:12:12 autor Patka0092

 

Muszę sobie sprawdzić ten depilator, który polecasz. Szukam czegoś dobrego.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: