celulit i rozstępy ....

  • 2011-02-25, o 02:40
  • 119
  • 44 654
  • 69
  • 84

Re: celulit i rozstępy ....

No coż To też pomaga

Ciężko z nimi wygrać
K.K.

na cellutlit polecam ćwiczenia

Re: celulit i rozstępy ....

Dokładnie, bez odpowiednich ćwiczeń raczej się go nie pokona. Nie jestem wielką fanką siłowni, chociaz powiem Ci, że stopniowo zaczynam się do niej przekonywać. Widzę w ćwiczeniach coraz większą różnicę w wyglądzie mojej pupy i ud tak więc na razie nie będę z nich rezygnowała. Na początku ćwiczyłam sama, potem jednak zdecydowałam się na ćwiczenia z trenerem. Efektywność ćwiczeń jest o wiele więsza bo przynajmniej nie błądzisz jak dziecko we mgle oraz wiesz jakie ćwiczenia powinnaś wykonywać dla dobrego rezultatu.  

Na stronie tutaj jest opisane jak mierzyć wyniki ćwiczeń http://www.keepyour-balance.pl/wazenie-czy-mierzenie-obwodow-jak-lepiej-sprawdzic-efekty-diety-i-planu-treningowego/

Re: celulit i rozstępy ....

polecam produkty dedykowane, masaże też mogą pomóc

Re: celulit i rozstępy ....

Hej drogie panie jeśli szukacie jakiś suplementów bądź kolagenów dobrej jakości to teraz jest promocja na 30% z kodem ' perusz30 ' na stronie (usunięto reklamę) Tydzien temu zamawiałam i jetsem mega zadowolona z produktów .

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: celulit i rozstępy ....

jeżeli chodzi o rozstępy to ja polecam sztywną pianę z białek od jajka nakładać w dość grubej warstwie na rozstępy. do tego też peeeling i maski kawowe a p na koniec przepłukac te miejsca sokiem z cytryny albo marchwi 

Re: celulit i rozstępy ....

Próbowałam różnych sposobów, żeby pozbyć się cellulitu z marnym skutkiem, w końcu zdecydowałam się skorzystać z medycyny estetycznej w Elite. Laser Icoone jest skuteczny, trzeba przejść kilka serii zabeigów, ale naprawde daje dobre efekty, także moge polecić. Nic nie boli i można wrócić do codziennych zajęć od razu, nie ma w tym wypadku konieczności odbywania rekonwalescencji, więc super. A efekty? Skóra ujędrniona, pozbyłam się nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu, oczywiście do tego też ćwiczę.

 

Re: celulit i rozstępy ....

W przypadku rozstepow samodzielnie moznadzialac odpowiednimi kosmetykami  jezeli sa jeszcze czerwone, jak robia sie biale to juz po ptakach...

Re: celulit i rozstępy ....

Białe rozstępy są już przestarzałe. Niestety nie można ich całkiem usunąć.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: