Sposób na wypadające włosy!!!

  • 2012-03-05, o 21:26
  • 206
  • 93 750
  • 85
  • 121

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

odżywka- wcierka jantar :)zbilansowana dieta :)

Zdrowa dieta

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

U mnie dieta się nie sprawdziła. Stwierdziłam że to nie ma co czekac i jednak postawiłam na suplement. Biorę od niedawna Vitapil i przyznam, że mam wrażenie że już widzę efekty, a przyjmuję go dopiero od tygodnia. 

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

U mnie dieta się nie sprawdziła. Stwierdziłam że to nie ma co czekac i jednak postawiłam na suplement. Biorę od niedawna Vitapil i przyznam, że mam wrażenie że już widzę efekty, a przyjmuję go dopiero od tygodnia. 

2019-04-28 22:17:22 autor Coolka

 

W jakiej dawce bierzesz vitapil? :)
K.K.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

A powiedzcie mi proszę jakbyście miały wybrać np. ze sklepu trychologia.com konkretne kosmetyk trychologiczne, które sa przede wszystkim skuteczne to jakie by to były? Poważnie, cena mnie już nie interesuje tylko skuteczność, bo jak tak dalej pójdzie to ja łysa zostanę... ludzie piszą, że kosmetyki od DSD de luxe są porządne, ale czy faktycznie tak jest? Sprawdźcie proszę, a ja chętnie poczytam Wasze spostrzeżenia! 

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

PODOBNO MEZOTRAPIA JEST DOBRA  10 ZABIEGÓW . MOJA KOLEŻANKA JEST W TRAKCIE TYCH ZABIEGÓW I MÓWI, ŻE JEST LEPIEJ

Polecam wcierkę z kropli żołądkowych, chyba na blogu Anwen jest o niej więcej informacji :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

U mnie dieta się nie sprawdziła. Stwierdziłam że to nie ma co czekac i jednak postawiłam na suplement. Biorę od niedawna Vitapil i przyznam, że mam wrażenie że już widzę efekty, a przyjmuję go dopiero od tygodnia. 

2019-04-28 22:17:22 autor Coolka

 

W jakiej dawce bierzesz vitapil? :)
2019-04-28 23:10:14 autor Amante

 

 

Biorę sobie po jednej tabletce dziennie i do tego przy myciu włosów każdorazowo mam lotion Vitapil. 

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

mezoterapia jest super, ale trzeba wziąć serię

Na wypadające włosy bardzo pomógł mi Biotebal w tabletkach. Odstawiłam też prostownicę i staram się nie suszyć włosów suszarką. :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: