Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

  • 2016-01-18, o 13:39
  • 53
  • 17 051
  • 38
  • 39

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

rowniez zastanawiam sie nad tym zabiegiem ;)

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

póki co przed podejściem do zabiegu smarować olejkiem bio oil, jest delikatny, nie podrażnia skóry, powoduje, że blizny stają się bledze, mniej widoczne. wiec moze byc tak, ze i zabieg nie potrzebny.

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

white&beauty Floslek, pomaga zanim ktoś zdecyduje się na laser.

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Przeszłam usuwanie blizn laserem Fraxel, dobre wyniki udało mi się osiągnąć po 4 zabiegach, po bliznach prawie nie ma śladu, skóra jest gładka i w końcu nie wstydzę się wyjść na plażę. Naprawdę opłaca się dać każde pieniądze.

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Też się zastanawiam nad takim rozwiązaniem, tylko nie wiem kompletnie, gdzie i jak szukać gabinetu, który wykonuje takie zabiegi. Mogłabyś napisać, gdzie ty byłaś na laserze?

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Też się zastanawiam nad laserem. 

Dziala, ale trzeba wykonac pare serii zabiegow.

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Jak jesteś z okolic Warszawy to zobacz sobie klinikę elite, generalnie chodzi  o moc lasera, ten którym ja miałam usuwane blizny, ponoć jest jednym z lepszych, co by się zgadzało, bo z efektów jestem naprawdę bardzo zadowolona.  W zależności od złożoności problemy zabieg oczywiście trzeba powtórzyć kilka razy, ale to już kwestia indywidualna. Powodzenia.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Też się zastanawiam nad laserem. 

2019-04-27 21:59:30 autor koniczyna684

 

Warto jak najbardziej warto. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów, tylko wiadomo, że trzeba wybrać dobrego specjalistę, który pracuje na dobrym sprzęcie.

Re: Laserowe usuwanie blizn - czy działa to ??

Działa jeśli ktoś ma rzeczywiście niewielką bliznę... Tutaj piszą że blizny można usuwac na kilka sposobów https://www.naturamed.pl/medycyna-estetyczna/usuwanie-blizn/ oczywiscie laser jest najbardziej powszechną metoda, ale jest przeciez jeszcze bardzo popularna i jedna z najbardziej naturalnych metod - mezoterapia czy modne ostatnio osocze bogatopłytkowe. A to co będzie najbardziej odpowiednie dla danej osoby ustala lekarz na miejscu podczas konsultacji

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: