Wasze ulubione maseczki do twarzy

  • 2017-07-26, o 14:14
  • 85
  • 16 834
  • 58
  • 56

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Czym nakładacie  maseczki do twarzy?

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

anti aging flosleku, te, których nie trzeba trzymać na twarzy pół godziny tylko od razu się wchłaniają

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Często robie na swoje zmarszczki maseczki z jajek, awokado i z olejkiem lawendowym. fajnie działają, bo faktycznie skóra jest fajnie nawilżona i wiesz dokładnie co dokładasz na twarz :) jeżeli coś to piszcie to podam przepisy :D
witam i pozdrawiam :)

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Bardzo lubię te domowe i naturalne :) 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

No no muszę spróbować :) 

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Bielenda Peel Off , zielona herbata i kokos ;)

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

ostatnio moim ulubieńcem jest BUBBLE FACE MASK z Eveline, ta nawilżająca. Raz że jest bąbelkowa i to samo w sobie jest fajne ;) poza tym skóra po niej jest fajnie nawilżona, gładka i miła w dotyku.

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

Maseczka Dermika bankietowa cudownie nawilża, a oczyszczająca to tradycyjna zielona glinka :))
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

ja mam juz nowe maseczki eveline magic mask lama queen. lubie ich produkty, maseczek testowalam kilka, wiec po tą równie chetnie siegne, bo cena jest ok i pewnie dobrze działa.

Re: Wasze ulubione maseczki do twarzy

ja widzialam, ze w sierpniu eveline wypuszcza nową maseczke magic mask lama queen. lubie ich produkty, maseczek testowalam kilka, wiec po tą równie chetnie siegne, bo cena jest ok i pewnie dobrze działa.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: