Co sądzicie o botoksowaniu włosów

  • 2019-04-23, o 21:15
  • 9
  • 3 889
  • 5
  • 7

Co sądzicie o botoksowaniu włosów

Czy warto? Czy ktoś z Was już to robił? Czy są widoczne efekty i jak długo?

Re: Co sądzicie o botoksowaniu włosów

Robiła moja dobra znajoma. Efekt utrzymuje się do ok 14-20 być. Dużo zalezy od tego jak często myjesz włosy, jeśli dziennie to niestety krótkotrwałe efekty są :(
K.K.

Re: Co sądzicie o botoksowaniu włosów

Efekt utrzymuje się do 10 myć, choć zdarza się, że odrobinę dłużej. Chyba zależy od włosów. Jeśli myje się włosy codziennie to niestety, zabieg nie ma sensu. 

Re: Co sądzicie o botoksowaniu włosów

ja niestety myje włosy codziennie, więc nie ma sensu

Re: Co sądzicie o botoksowaniu włosów

Efekt utrzymuje się do 10 myć, choć zdarza się, że odrobinę dłużej. Chyba zależy od włosów. Jeśli myje się włosy codziennie to niestety, zabieg nie ma sensu. 

2019-04-24 17:36:44 autor koniczyna684

Ja też myję dziennie, więc dla mnie również ten zabieg nie ma sensu, a reguoarnie wykonywany byłby mega drogi :/ 

K.K.

Re: Co sądzicie o botoksowaniu włosów

podobny efekt takiego wygładzenia daje keratyna, w domowych warunkach można ją stosować, ale to nie dla mnie bo nie lubię takiego oklapu włosów

Re: Co sądzicie o botoksowaniu włosów

podobny efekt takiego wygładzenia daje keratyna, w domowych warunkach można ją stosować, ale to nie dla mnie bo nie lubię takiego oklapu włosów

2019-04-25 20:06:59 autor log01

U mnie keratyna super się sprawdzała. Dziękuję za przypomnienie o jej istnieniu :)

 

Re: Co sądzicie o botoksowaniu włosów

A jaka keratyna polecasz? Czy inoar to dobra firma? Encando na moje włosy nie działa, po pierwszym myciu włosy były skrecone

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co sądzicie o botoksowaniu włosów

Czy zabieg z kreatyną można samemu robić w warunkach domowych? Ile kosztuje taki zestaw i gdzie można kupić oraz jakiej firmy aby był efekt?

Re: Co sądzicie o botoksowaniu włosów

To raczej nie dla mnie. 

:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: