Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

  • 2016-01-23, o 21:16
  • 99
  • 27 313
  • 64
  • 63

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

ćwiczenia

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

ćwiczenia, masaże oraz kremy ujędrniające

2018-08-06 21:03:24 autor mtigra

 

Ja również znam tylko takie metody

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Ostatnio czytałam trochę o karboksydoterapii ale zastanawiam się czy to faktycznie jest tak skuteczne i bezpieczne. Macie jakieś doświadczenia?

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

liporadiologia

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Wyróbuj sobie balsamy z serii slim Extreme 4D clinic, nawilżają i wygładzają skórę, dobra opcja i nie są drogie. W rosmannie można je kupić, ten krio-żel bardzo fajne chłodzi do tego, zapach średni nie każdemu się spodoba, ale jest skuteczny.

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

najlepiej cwiczeniami... i dorzucam do nich codzienne kremowanie mleczkiem do ciala, takim z Eveline z serii Slim Extreme, nawilzajaco-ujedriajacym. Ladnie pachnie, szybko sie wchlania,a skora jest jedrniejsza i taka nnapieta.

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Najlepiej ćwiczeniami, ale jeśli chudniemy sporo to musimy liczyć się tutaj z tym, że skóra może mieć problemy z powrotem do swojej starej formy.... I tak w sumie było u mnie. Dodam, że wykonałam zabieg tutaj: 

usunięto reklame

 

Która wykonala u mnie plastykę brzucha. Jeśli chodzi o efekty, to jestem zadowolona. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

ćwiczenia, diety, masaże i kosmetyki ujędrniające. może poszukaj czegoś z kofeiną, ruszczykiem i bylicą ?: )

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Ja po lipolizie laserowej w ogóle nie miałam problemu z jędrnością skóry, teraz też ćwiczę, ale nie zauważyłam, żeby straciła elastyczność. Trochę dopomogłam naturze, ale cieszę się, że zainwestowałam w ten zabieg.

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Co to za zabieg jest? Napisz o nim coś więcej? To liposukcja?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: